reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

dziewczyny a wiec napisze w skrócie!
przed wejsciem bylam prawie kłebkiem nerwów alleeee okazalo sie ze z moją szyjką ok ma 3 cm i trzyma
wizyty co 2 tyg bo musi mnie kontrolowac
zajrzala na chwilke do dzieciakow serduszka slicznie biją tylko jeden taki uparty i cisnie mame mocno na pęchęrz
niestety lezec musze dalej i juz tak chyba zostanie do konca
jestem troche spokojniejsza!
oby do nastepnej wizyty wytrwac
 
reklama
no to super mati najwazniejsze,ze u maluszkow wszystko ok:) i Ty na bank duzo spokojniejsza tylko to lezenie pewnie Cie dobija no ale co zrobisz jak mus to mus...
 
No widzisz Mati,cykorku ty nasz:)? Wszystko jest ok! Baardzo dobrze. A ,ze lezeć musisz??? no cóz spora cześc kobitek tak ma i coż zrobić? jak mus to mus. Po porodzie bedzesz marzyła choć o jednym takim leniwym dniu;-),wiec podejdx do tego na spokojnie i korzystaj z każdej chwili relaksu:). Oczywiście jest cudownie jak dzieciaczki juz są po drugiej stronie,zebys mnie źle nie zrozumiała,ALE ZMECZENIE jest KOLOSALNE do czasu kiedy nie zaczną przzesypiać nocy...:)Tak wiec korzystaj!
I teraz juz sie prosze nie denerwować,stresować,to napraaawde ma gigantyczny wpływ na samopoczucie dzieci i ich rozwój. Spokonie kochana. Wszystko będzie dobrze. Jestes bardzo dzielna:). Trzymaj się.
 
ankos86 Witamy :-) Ruchy maluszków są jak najbardziej w porządku.

Agata ja tez mam nadzieję,że w najbliższych dniach uda mi sie wszystko zorganizować.I,że Nie będą mnie tam trzymać w szpitalu,tylko zrobią konkretne badania i wrócę do domku.jestem strasznie anty szpitalna to raz a dwa ze względu na córkę chce być w domku.

Mati no super,że wszystko ok po wizycie :-) mówiłam,że będzie dobrze,a Ty sie pesymistycznie nastawiałaś.To gin nie robił Ci usg?Czyli nie wiesz kto zamieszkuje Twój brzusio?Ja mam usg za każdym razem,czyli ostatnio co tydzień.Bardzo się cieszę,że wróciłaś z wizyty z dobrymi wieściami :-)
 
mati-superrr,ze wszystko ok.tyle przelezalas to i przelezysz a jak wizyty co 2 tyg. to ci sie nie bedzie tak dluzylo.spij dobrze.ja tez mialam dzisiaj dzien pelen wrazen ale na razie ok.przesunelam wizyte na jutro i tez bede chciala czesciej,bo 1 miesac to dla mnie wiecznosc.
dobranoc dziewczyny.
 
tak robila mi usg mierzyla szyjke i na momencik zerknela jak sie dzieci mają tak sie poplakalam jak tylko uslyszalam 2 bijące serduszka ze szok
 
mati zgadza sie to niesamowite usłyszeć bijące serduszka maluszków :-)
Dobrej nocy Wam życzę dziewczynki.A naszym rozwiązanym już mamusiom zwłaszcza życzę więcej snu.:-) Buziaczki
 
reklama
Do góry