reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ja juz po wizycie -dopiero doszlam do siebie z wrazenia.bede miala chlopca i na 90%dziewczynke-wiercila sie okropelnie.wszystko z dzieciaczkami dobrze,szyjka dluga.dzieci jak na razie duze.lekarz dal mi skierowanie na badania-morfologia,mocz i krzywa cukrowa.chcielismy tez z mezem skierowanie na 3lub4d i jutro sie zapisze na nastepny tydzien.poniewaz za tydz.konczy mi si ezwolnienie to tez am wizyte.
tez juz sobie niedlugo zamowie jakas paczuszke dla moich dzidziulek.taka jestem dzis happy:-):-):-)

Kurczę cieszę się że że Ty się cieszysz:-):-):-)Wspaniałe wadomości,same pozytywy i w dodatku parka,nie może byc lepiej.Gratulacje!

Agata88 trzymam kciuki za wizytę:tak:

w ogóle to najlepszego z okazji Dnia Kobiet mamuśki;-)

Oj kurczątko ja mam wizyte jutro i takiego stresiora ogromnego ze szok:szok::szok:.Mam nadzieję że poznam płeć moich szkrabów tak na 100% jak wiola:tak:A mój mąż jaki podekscytowany,mówi że będzie dwóch piłkarzy po tatusiu hihi Dziewczynki ja też kupuje z allegro wczoraj zamówiłam zestaw bodów i mam nadzieję że będą względnie dobre materiałowo GEORGE body 7pack 7szt!!! 3 kolory 68 3-6M NOWE (2177546235) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jak myślicie?
 
reklama
mati na prezencik to wystarczyłby mi troche odpoczynku,odchamienie się.Już nie mogę doczekać się kiedy zafarbuję włosy,mój K.mi narazie nie pozwala bo karmię piersią,nie iwem w czym to przeszkadza,ale niech mu będzie.
Ja osobiście nie chodziłam do szkoły rodzenia,z Gabi też nie,ale niesamowicie ważne jest przy porodzie sn prawidłowe oddychanie,przy Gabi miałam z tym problem,a teraz po doświadczeniu z pierwszego porodu poradziłam sobie i wydawało mi się,że takie oddychanie w pewien sposób łagodzi ból
 
Donka ja o szkole rodzenia nie myślałam bo u mnie na 99% będzie cc bo córkę urodziłam też cc w dodatku pocięli mnie nietypowo bo w pionie-od pępka w dół.A teraz tak strasznie rozeszła mi się ta blizna że szok:szok:
 
donka Ty masz dodatkowe utrudnienie bo masz dwie kruszynki w dodatku córeczka też malutka i z trójeczką takich dzieci idzie sie naprawdę zmęczyć:tak:
 
Chyba pouciekałyście więc idę coś przekąsić,choć muszę powiedziec że nie mam ostatnio apetytu jak wcześniej i czuję się bardziej osłabiona:sorry2:
 
[h=6]Dzisiaj dzień kobiet, więc cycki w górę
i odrzuć z twarzy gradową chmurę,
niech żyje cellulit i kurze łapki,
bo i tak jesteśmy fajowe babki! :)
[/h]
cześc kobitki :) jak tam dzisiejszy dzionek się zaczął?
oczywiście trzymam kciuki za dzisiejsze i jutrzejsze wizyty no i gratuluję tym co są już po wizytach i tych samych dobrych wieści oby tak już było do końca.... mnie troszkę tu nie było ale to dlatego ze coś kiepski humor ostatnio mnie dopadł a i jeszcze ten ból nogi...kurcze sama nie wiem co mnie boli niby noga, mieśnie, kości na górze w udzie (ciut wyżej) i nie wiem czy to zakwasy...czy rozciągam sie i stad ten ból...ale jak poleżę to potem ledwo wstaje na tą nogę dosłownie tak jakbym miała zakwasy :cool:
 
reklama
Do góry