reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam się i ja
gratuluje udnych wizyt
ja nie wiem jak tam moja szyjka bo dawno nie była sprawdzana ale jak pójde we wtorek na wizyte to się pewnie dowiem
 
reklama
mati ja zielonego pojecia nie mam...ale w dzisiejszych czasach chyba wszystko mozna:)

co tak ucichlo dziewczynki?ja staram sie uczyc i czasami zagladam tutaj a moj maz piecze chlebek:D

powiedzcie mi a co myslicie o pieluszkach wielokrotnego uzytku??nie mowie o tetrowych a takich zapinanych jak majtki prawie z wkladami wymiennymi interesowalyscie sie tym tematem?moze ktos uzywal?podobno mozna sporo na tym zaoszczedzic po przeliczeniu
 
Cześć dziewczyny
Ale u mnie zimno,brrrr
Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za nadchodzące
Agata777 cieszę się,że już jesteście w domku
Agata88 ja nie słyszałam o takich pieluszkach,ale jeżeli można zaoszczędzić to jak najbardziej tak

Wczoraj poruszałyście temat pościeli,zgadzam się z opiniami im mniej tym lepiej i bez żadnych zbędnych duperelek

Wczoraj miałam luźny dzień,wzięłam Gabi i pojechałyśmy sobie na miasto,oczywiście z bliźniaczkami został mój K.:szok: i jak wróciłam byłam mile zaskoczona,dziewczyny najedzone,przebrane spały,widocznie nie doceniałam mężusia:tak:Chodziłam po lumpeksach w poszukiwaniu spodni dla swojej panny,a wróciłam z torbą ciuszków dla bliźniaczek,nie mogłam się powstrzymać:-)
 
Agatko,z tą oszczędnościa to i Tak i NIe,bo przy dwójce bedziesz musiała wiecej prania nastawiać. POwiem tak. Ja miałam te pieluchy przy Natalce przez jakis czas,ale jak zaszłam w ciaze to wróciłam do pampkow bo po prostu w mojej sytuacji były wygodniejsze. Teraz przy dwojce dzieci,cóz tez zwyciża oszczedność czasu i mniej włączanych prań...Wim ekologia,popieram całym sercem,ale ktos kto nie ma trojki dzieci na raz i jest z nimi sam jak ja( bo maz tylko na niektore weekendy do nas przylatuje)nie ma pojecia jak to jest i ,że szuka się rozwiązń,ktore choc odrobinę ułatwia,zdejmą troche obowiazków i pracy...Takze tak: do jednego dziecko pieluchy wielokrotnego użytku -uwazam suuuper sprawa,przy dwójce i wiecej-juz nie koniecznie i to pod wieloma wzgledami.
Pozdróki dla Was cieżaróweczki kochane:)
 
Agata88 ja jestem jak najbardziej za jeżeli chodzi o takie pieluszki.Ostatnio ogladałam program eko mama i zainteresował mnie temat.Tyle,że jak się chce mieć takie dobrej firmy to tez trzeba na początek sporo zainwestować.Bo te tanie opcje są kiepskie a te lepsze to nie mały wydatek,tyle,że potem można zaoszczędzić.

natt chodzi też o to,że te pieluszki wielokrotnego użytku są zdrowsze dla dzieci bo nie mają chemii tak jak w pampersach.Temat naprawdę ciekawy,ale jak pisałam kupić takie porządnej firmy to duży wydatek na początek.

Doncia kochana,no widzisz jak to my czasami nie doceniamy naszych facetów :-) też ostatnio w lumpku kupiłam trochę rzeczy fajnych w stanie bdb dla maluchów.
 
Ostatnia edycja:
a no wlasnie dzisiaj tak cichutko...ja musialam sie na chwile polozyc tak mnie sen dopadl.A teraz jade do mamy na obiad;) jedyna moja rozrywka(dodam ze mama mieszka cale 5 min drogi od nas:D wiec na takie wycieczki lekarz sie zgodzil) no a pozniej musze dalej sie uczyc eh...zajrze do was wieczorkiem dziewczyny!
 
Ja właśnie czytam o wielorazowych i mam mega mętlik w głowie. Jest tego tyle rodzajów... no i początkowa inwestycja może sięgać przy bliźniętach nawet 2000 PLN, jeśli wybieramy dobre marki i dużo pieluch, żeby nie wstawiać codziennie prania, z drugiej strony będzie to duża oszczędność (rzędu kilka tysięcy) przy całym okresie pieluchowania, no i jest to lepsze dla dziecka (brak chemii, szybciej wychodzą z pieluch bo mają świadomość "mokrego w majtkach"). No i jestem w kropce bo dużo za, a przeciw tylko tyle, że więcej czasu trzeba na nie poświęcić.:confused:
 
reklama
sie ma laski;) widze, ze u Was zamieszanie z szyjka 2,5- ja mialam taka od 23 tc, z tym ze otwarta od wewnatrz i wlasciwie od zewnatrz.w zaleznosci od nacisku glowki malego usg pokazywaLo 2,5 2,3 czasem nawet 1,5a potem znowu 2,5:szok: dopiero pod koniec ciazy zaczela leciec na leb na szyje ok 33-34 tc

Ale ja lezalam do samego konca, z tym ze ze zdiagnozowana niewydolnoscia ciesniowo- szyjkowa. Agatka a co mowi Profesorek??? Nie kaze odpoczywac??


Agatka777 moje gratki!!!!!!!!! cudownie!!!! kruszynki w domciu z mamunia i tatusiem!!!
 
Do góry