reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
kurcze jakoś lilly cały czas chodzi mi po głowie. ciekawe co z nią?
noi mati- jak jej maluszki? jak ona się czuje?

me too:confused:


jak bedziecie coś wiedzieć - dajcie znać

dziewczyny a wiemy co z miki? chwalila sie porodem?, nie wiem czy mam jakies zaćmienie czy nie dała jeszcze znaku życia "po" ??
 
Ostatnia edycja:
masz racje niuleczka - miki się jeszcze nie odezwała.
marcikuk, cailina powodzenia na wizytach.
 
Ostatnia edycja:
Kochane podczytuje Was,bo w końcu sama nie tak dawno tu pisywałam;-)...Nie wiem kiedy te moje bliźniaki tak urosły...tylko patrzeć jak będą chodzić samodzielnie( juz chodzą od początku maja opierajac się o meble,jeździk itp.strasznie szybko jak dla mnie to nastąpiło...Starsza córka miała równo 12mc jak zaczęła wstawać,a tu???EXPRESSY MAŁE;-) )

Któraś pytała o oznaczenia dzieci w szpitalu. U mnie to było tak,że na opaskach mieli napisane "S" bl.1( syn,bliźniak 1), "C" bl.2( córka,bliźniak2).
 
witajcie dziewczynki
25.05.2012 o godz 20.36 i 20.37 na swiat przyszla MILENKA I MIŁOSZEK
MILENKA Z WAGA 1620 GR DL 44 CM
MIŁOSZEK Z WAGA 1700GR DL 44 CM
dzis wyszlam ze szpitala
cala relacje zdam jutro na spokojnie
a dzis tylko w skrocie bo musze odetchnac ,jestem psychicznie wykonczona przez ten szpital
zaraz jade na dzialke zaczerpnac swierzego powietrza
Milenka ma sie dobrze sama oddycha a Miłoszka beda powoli probowac odlaczyc od respiratora
wiem ze dzieci sa pod dobra opieka i widze ze radza sobie bardzo dobrze
gratuluje reszcie dziewczyn rozpakowanych
jutro sie odezwe papa
 
mati fajnie że się odezwałaś.
Gratulacje! mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. dzieciaczki są napewno pod dobrą opieką więc spokojnie poczekasz aż nabiorą siły i będziesz mogła je zabrać do domu. trzymam kciuki żeby Miłosz jak najszybciej zaczął samodzielnie oddychać. a ty odpocznij od tego szpitala, powdychaj świeżego powietrza!
 
Anuśka GRATULACJE!! taka chudzinka a dzieciaczki jak z pojedynczej ciąży. Super :) :-)
Mati trzymaj się i nabieraj sił wreszcie poza szpitalem :) A dzieciaczki pewnie za chwilę będą już w domku i będzie wszystko ok :)

Ja dziś nad ranem nie mogłam spać zjadłam pierwsze śniadanie koło 6 ale potem usnęłam. Coraz bardziej nie chce mi się z domu ruszać mąż się śmieje ze mnie że drepczę jak pingwinek :D
 
MATI-koniecznie sie jutro odezwij.maluchy z tego co piszesz radza sobie dobrze.teraz i ty musisz nabrac sily,bo wkrotce bedziecie razem w domu i czeka cie duzo pracy.odpoczywaj.pozdrawiam goraco.
 
Wrocilam. Wszystko jest dobrze, Leza sobie jedno na drugim. Maja niecale 6 cm dlugosci :) Mam brac aspirynke by cisnienia pilnowac. podobno to normalne w ciąży mnogiej. Tez bierzecie cos na cisnienie?

niuleczka - usg genetyczne mam 5 czerwca. troszkę się z mężem na ten temat pokłóciłam bo ja chce a on nie. Ale stanelo na moim i za tydzien jedzieny na scan. Bede sie modlic o pozytywne wyniki, czyli ze jest male ryzyko zespolu Downa.

Mati - trzymaj sie i nabieraj sil, mam nadzieje ze dzieciaczki niedługo będą z Toba w domu
 
reklama
marcikuk - dlaczego piszesz, że jest podejrzenie ZD? macie jakieś rodzinne obciążenie tą chorobą? Na pewno wszystko będzie dobrze, a genetyczne usg tylko to potwierdzi:-)

Mati - dobrze czytać, że wracasz do sił, odpocznij i powdychaj sobie powietrza na dzialce, odstsresuj sie trochę. Dzieciaczki maja super wagę na taki tc, na pewno szybko nabiora sił. Gratulujemy wymarzonej cipeczki:-), odezwij się jutro
 
Do góry