reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny,większość z nas jest po staraniach mniej lub bardziej bolesnych,mniej lub bardziej ingerencyjnych,trwających krócej lub dłużej. Ale dostalysmy TEN dar! Wiecej w nas może niepokoju i strachu,ale musimy walczyć i wierzyć w nas,a przede wszystkim nasze dzieci.
Lola - nie napisze nic poza tym,ze wszystkimi trzema sercami we mnie jesteśmy z Tobą i wysyłamy Wam anioły,które pozwolą wasz wspólny czas wykorzystać jak najpiękniej! Niesamowita jest energia,jaka płynie od Ciebie. Nie wiem jak ja nazwać...ale mam nadzieje,ze będzie z Tobą przez cały czas!
Gienek - uważaj na siebie i trzymaj dzielnie! Jakoś pod skóra wiem,ze będzie dobrze. Ciąża może nie jest najłatwiejsza,ale już niedługo zobaczysz dwie pary oczu,które Ci to wynagradza! A przed rozwiązaniem daj którejś z nas może jakiś kontakt do Ciebie,żebyśmy mogły cieszyć sie z Wami!!!
Onlyone - to samo do Ciebie! I odpoczywają, odpoczywaj! Wczoraj doświadczona lekarka holosyyczna poradziła mi masaż i uciskanie www strony ud. To ma ponoć pomoc na opichniecia i krążenie, które w chwilach slabniec jest gorsze. I tak jak radziła Gienek - dużo wody i wypoczynku na lewym boku!!!
Witam tez nowe mamusie!!! Czas ucieka niesamowicie. Chwile temu nowa byłam ja...

Ja coraz gorzej śpię i coraz częściej daje sie we znaki podbrzusze. Początkiem grudnia polowkowe,wtedy tez potwierdzimy ostatecznie płeć. Z głowy wyrzucam czarne myśli, więc o wyniki sie nie martwię. Nie może byc inaczej. I kropka.
 
reklama
Lolu dołączam się do słów moich poprzedniczek...Jesteś bardzo silną kobietą i to że napisałaś tu na pewno wiele Cię kosztowało.Lenka ma szczęście ze ma tak cudowną i dzielną mamusię.A ja mam nadzieję że stanie sie jakiś cud i Lenka mimo wszystko bedzie normalnie żyć,przecież medycyna poszła na przód!Życzę Ci dużo,dużo siły do walki o Lenkę,siły do opieki nad Matim a Lence najpiękniejszych chwil spędzonych z razem z Tobą,przepełnionych miłością której teraz na pewno bardzo potrzebuje.
 
Coś tego suwaczka nie mogę przypiąć ale nic...
Teraz kończy się 26 tydzień ciąży. :) Leże, oglądam firmy, gotuje tylko obiad,nawet zmywarki nie pakuje czekam na moją droga kochana połowę.
Co drugą noc od godziny 2.00-4.30 nie śpię, budzę się na siku i czuje absolutne wyspanie.
Ostatnio żebym mogla w miarę "niekoślawo" wstawać z łóżka zamontowaliśmy kawek sznura do podciągania. Najgorzej jak wpadnę w kanapę... i nie ma nikogo do pomocy by wstać :)

W brzuszku 110 cm :) wagi nie liczę - po co ale coś ostatnio było z 85kg czyli przytyłam już 19 kg, nie wiem czy to dobrze czy może za dużo?!?
dzieciary fikają jak pijane.
 
Onlyone
widzę że my to prawie się tygodniami zgadzamy :) tak jak napisałam koniec 26 tygodnia różnicy prawie nic :)
4 lata starań i też nie ma znaleziono przyczyny :(
 
Ostatnia edycja:
Miss Cinname- dziękuję za ciepłe słowa, jasne że dam namiary do mnie, napiszę Ci na priv, ja myślę,że badanie w 20 tygodniu u Ciebie to czysta formalność, wszystko będzie super!

Dee Dee- ja też z ciekawości zmierzyłam obwód brzucha i mam 115!! Nie wiem, ile prawidłowo powinno się przytyć w ciąży bliźniaczej,bo to bardzo indywidualna sprawa, z tego co wiem,to nasze świeżo upieczone mamusie przytyły około 14-15 kilo,ale mogę się mylić-trzeba je podpytać:tak: ale znam też dziewczyny w pojedynczych ciążach, które przybrały 25-30 kilo. Przesyłam Ci link, do kalkulatora wagi w ciąży, który uwzględnia też bliźnięta. U mnie na razie 11 kilo na plusie a wiem,że teraz dzieci będą najbardziej przybierały na wadze, dam znać na ilu się skończy:tak:

http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/

Magdziocha- właśnie myślałam o Tobie dzisiaj,czy już tulisz maluszki,czy jeszcze czekasz. Jeszcze tylko tydzień, bardzo szybko minie, im dłużej dzidzie w brzuszku tym lepiej. Nie wiem,ile ja jeszcze wytrzymam,bo dzieci bardzo napierają, brzuszek twardnieje i praktycznie nie śpię w nocy,bo w każdej pozycji bardzo boli i uwiera w brzuszku.
 
LOLA, jestem tak pozytywnie zadziwiona Twoją siłą, podejsciem... Ja przypuszczam siedzialabm dwa tygodnie pod łozkiem i wyła do ksiezyca..
Sciskam Cie tak bardzo jak tylko potrafie, zycze sily i wytrwalosci , jestes wzorem dla nas wszystkich..
 
Lola- przeczytałam i nie mogę zrozumieć dlaczego takie rzeczy się dzieją...widzę, że jesteś bardzo dzielna. Mam nadzieje że tam w uk zajmą się małą Lenką żeby jak najprędzej mogła być z wami. I pamiętaj CUDA SIĘ ZDARZAJĄ

Gieniek- test po 2 godz. A czym u Ciebie objawiała się ta słabość??
Ja mam remont-robimy pokoik, więc musimy sprzątać całe mieszkanie. Zaszalałam i umyłam przed wczoraj duże okno i sprzątałam kuchnie, niestety od wczoraj boli mnie podbrzusze- a dokładnie kuje. Nie wiem czy nie przedobrzyłam, wiec leże i się stesuje a wizyta dopiero za tydz. To się nazywa własna głupota.
 
GIENEK
O M A T U L U
zabiłaś :) 11 kg
to ja zamiast wielorybek to wieloryb jestem:-D
już głupich pytań nie będę zadawać :) aż idę się zważyć...
I nich mąż zrobi Ci zdjęcie z centymetrem bo za 5 lat zapomnisz jaka byłaś okrągła
 
reklama
Do góry