reklama

Ciąża bliźniacza

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2016' rozpoczęty przez Justa_podwójne szczęście, 2 Październik 2015.

1. Cześć dziewczyny ☺
    Poszukuje kwietniowych mam, które tak jak ja są w ciąży bliźniaczej

2. marzenka2015

marzenka2015 Fanka BB :)

Witamy :)..ja z jedna dzidzia w brzuszku ..chciałam sie przywitać ;)

3. reklama
  4. Martita29

Martita29 Moderator

:-)Justa witamy i zapraszamy na nasz glowny watek :-)

5. FasolkaSzparagowa

FasolkaSzparagowa Fanka BB :)

Justa chyba i nas nie ma jeszcze żadnej blizniaczej mamy, gratuluje!

6. Aluniawdz

Aluniawdz Fanka BB :)

Również witam :-) chyba nie ma wsrod nas innej podwojnej mamusi.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

7. Witajcie witajcie :-)
    Widzę że nadal jest nas nie wiele.
    Widziałam że jest ogólny wątek o ciąży bliźniaczej i osobny o kwietniowych ale jest tam tyle wpisów ...

Ja jestem w 12 tygodniu ciąży i to bliźniaczej ;-)
    dwuowodniowa dwukosmówkowa. 
    Ciąży się spodziewałam heh ale nie podwójnej. Raz czy dwa razy zadziałaliśmy i tu taka niespodzianka :-D
    Jak nie dostałam okresu to od razu zrobiłam test i wyszły 2 kreski po 2 dniach kolejny i już nie mieliśmy wątpliwości. Kilka dni później lekarz potwierdził ale na USG było za szybko.
    2 tygodnie temu byłam na 1 USG i lekarz tak mnie zaskoczył że nie mogłam pohamować wzruszenia i usłyszenie 2 bijących serduszek BEZCENNE :-D
    Teraz są tylko obawy i myśli jak sobie poradzę ale wiem że nie jestem pierwsza.

8. ania12344

ania12344 Fanka BB :)

Ja jestem kwietniowa mamusia ;) ciąża bliźniacza ;)

9. Cześć dziewczyny ☺ trochę mnie nie było ale dużo się działo w dodatku w ubiegłym tygodniu miałam codziennie gdzieś wyjazd a to do lekarza a to badanie.
    A jak się czujecie? Miałyście już USG? Ja byłam w czw i bąbelki rozwijają się prawidłowo. Jedno ma ok.6 cm a drugie ok.8 cm ;-) badanie przebiegło bardzo szybko na prywatnym mogłam na bąbelki dłużej popatrzeć i usłyszeć bicie serduszek a tu nic.
    A czuje się różnie czasami jeszcze mdłości czasami coś pobolewa. W nocy to co trochę się kręcę bo nie wiem jak mam leżeć. Brzuszek mam już trochę widoczny, jak na razie trochę schudłam zamiast przytyć ale wszystko przede mną ;-)

Ostatnia edycja: 12 Październik 2015
  10. reklama
  11. bluelovi

bluelovi Fanka BB :)

Justa zapraszam cie do nas na ogolny kwietniowy watek tam Rozmawiamy tutaj raczej nie przeniesiemy rozmow a jesli chcesz popisac z dziewczynami w ciazy blizniaczej to jest tez na forum babyboom taki temat :tak:

12. darika56

darika56 Początkująca w BB

Ja również w kwietniu oczekuje przyjścia na świat swoich bliżniaków ;)

Poleć forum