reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witajcie witajcie :-)
Widzę że nadal jest nas nie wiele.
Widziałam że jest ogólny wątek o ciąży bliźniaczej i osobny o kwietniowych ale jest tam tyle wpisów ...

Ja jestem w 12 tygodniu ciąży i to bliźniaczej ;-)
dwuowodniowa dwukosmówkowa. 
Ciąży się spodziewałam heh ale nie podwójnej. Raz czy dwa razy zadziałaliśmy i tu taka niespodzianka :-D
Jak nie dostałam okresu to od razu zrobiłam test i wyszły 2 kreski po 2 dniach kolejny i już nie mieliśmy wątpliwości. Kilka dni później lekarz potwierdził ale na USG było za szybko.
2 tygodnie temu byłam na 1 USG i lekarz tak mnie zaskoczył że nie mogłam pohamować wzruszenia i usłyszenie 2 bijących serduszek BEZCENNE :-D
Teraz są tylko obawy i myśli jak sobie poradzę ale wiem że nie jestem pierwsza.
 
Cześć dziewczyny ☺ trochę mnie nie było ale dużo się działo w dodatku w ubiegłym tygodniu miałam codziennie gdzieś wyjazd a to do lekarza a to badanie.
A jak się czujecie? Miałyście już USG? Ja byłam w czw i bąbelki rozwijają się prawidłowo. Jedno ma ok.6 cm a drugie ok.8 cm ;-) badanie przebiegło bardzo szybko na prywatnym mogłam na bąbelki dłużej popatrzeć i usłyszeć bicie serduszek a tu nic.
A czuje się różnie czasami jeszcze mdłości czasami coś pobolewa. W nocy to co trochę się kręcę bo nie wiem jak mam leżeć. Brzuszek mam już trochę widoczny, jak na razie trochę schudłam zamiast przytyć ale wszystko przede mną ;-)
 
Ostatnia edycja:
Justa zapraszam cie do nas na ogolny kwietniowy watek tam Rozmawiamy tutaj raczej nie przeniesiemy rozmow a jesli chcesz popisac z dziewczynami w ciazy blizniaczej to jest tez na forum babyboom taki temat :tak:
 
reklama
Do góry