reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, ból brzucha

No to macica się rozciąga intesywnie na samymym początku . To będzie wszystko ok pewnie. Jak się martwisz to zrób jeszcze raz betę czy wzrasta. U mnie już jutro 7 tydz i wszystko w porządku więc mam nadzieję że u ciebie tez
Robiłam bete juz 3 razy, co 48 godzin🙈 wzrastala spoko, najpierw 40 potem 97 i 207. Jestem po stratach, wiec panika to moje drugie imie. Stresuje mnie ten bol, chociaz nie jest jakis intensywny, bardziej upierdliwy:-( super, ze widzialas juz fasolke, pewnie serduszko juz jest?:) trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok
 
reklama
Ja jestem w 5 tygodniu i ciągle mam bóle brzucha, nie są one bardzo mocne ale czuję jakby się mi wszystko w środku rozciągało, więc to chyba normalne :) wizytę mam dopiero pod koniec 7 tygodnia więc raczej cierpliwie poczekam.
 
jeśli się rozciąga i nie towarzyszy temu plamienia ani krwawienie, to wszystko ok :)
ja w 5tc czułam się jakby miała okres (tak wszystko mnie bolało w brzuchu), a teraz jestem w 13tc :)
powodzenia!
 
Do góry