reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ból żołądka

Patka95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2020
Postów
53
Cześć dziewczyny jestem w 10 tygodniu ciąży i mam straszny ból żołądka, biorę no spe i espumisan ale to nic nie daje. Brakyscie coś jeszcze?
 
reklama
Wymiotujesz? Ja w pierwszym trymestrze miałam straszne bole zoladka połączone ze zgaga, najczęściej po wymiotach.. Czułam jakby zoladek mi plonal.. Pilam miętę, na trochę pomagała albo mleko
 
Wymiotujesz? Ja w pierwszym trymestrze miałam straszne bole zoladka połączone ze zgaga, najczęściej po wymiotach.. Czułam jakby zoladek mi plonal.. Pilam miętę, na trochę pomagała albo mleko
Nie wymiotuję właśnie, ale od kilku dni mam straszny ból. A można brać jakieś tabletki na żołądek, bo lekarza dopiero mam 12 sierpnia
 
A może jesz za duże porcje? Ja miałam bóle po wymiotach, ale też taki że jak zjadłam za dużo to mnie łapał taki silny ból jakby mi ktoś ściskał żołądek i leciałam wymiotować. Jak zaczęłam jeść porcję malutkie a częściej to się troszkę uspokoiło. Piłam też miętę i czasami rumianek. Nawet jogurt dzieliłam sobie na 2 razy, żeby nie zjeść całego od razu. Potem ból mi przeszedł, to znów mnie zgaga męczy i wymioty.
Ale jeżeli po lekach nie czujesz ulgi itd to może umów się na telewizyte do gastrologa? Może on coś poleci?
 
reklama
W początkach ciąży miałam niewyobrazalny ból żołądka, porównywałam go z „zasuszeniem”, jakby ktoś mi na niego uciskał... potwornie i bywały dni, kiedy do tego dochodziło uczucie metalu w buzi. Nie brałam nic jedyne co pomagało to jedzenie często i mało oraz ssanie zwykłego cukierka owocowego.
W 15 tyg jak ręką odjął dolegliwości „odeszły” same
 
Do góry