reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ? Chciałabym...

Dołączył(a)
6 Grudzień 2017
Postów
6
Hej!!!
Chciałabym być w ciąży i chyba sobie ją uroiłam (a może w niej jestem.?.). Boli mnie czasem podbrzusze, mam tkliwe piersi i przez cały cykl mam biały śluz a Kochałam się też z chłopakiem w okres. Od 5mc. kochamy się praktycznie codziennie (stosunek przerywany, rzadko w prezerwatywach). Jakie są szanse że jestem w ciąży ???
Pomocy !!!

PS.: Dodam że w 1/3 cyklu miałam śluz z domieszką krwi, być może zagnieżdżenie zarodka.
Dziękuję
 
reklama
Hej!!!
Chciałabym być w ciąży i chyba sobie ją uroiłam (a może w niej jestem.?.). Boli mnie czasem podbrzusze, mam tkliwe piersi i przez cały cykl mam biały śluz a Kochałam się też z chłopakiem w okres. Od 5mc. kochamy się praktycznie codziennie (stosunek przerywany, rzadko w prezerwatywach). Jakie są szanse że jestem w ciąży ???
Pomocy !!!

PS.: Dodam że w 1/3 cyklu miałam śluz z domieszką krwi, być może zagnieżdżenie zarodka.
Dziękuję

W większości przypadków do zagnieżdżenia dochodził ok 2/3 cyklu, a nie 1/3- licząc od ostatniej miesiączki, czyli jeśli mamy regularne cykle np co 28 dni( 1 dzień cyklu=pierwsze dzień miesiączki) to owulacja występuje ok 14 dnia cyklu i dopieto po niej może nastąpić zapłodnienie( oczywiście plemniki mogą przerwać kilka dni, więc wspołżycie przed owulacją też może prowadzić do ciąży), a następnie zagnieżdzenie.
Oczywiście to nie jest reguła, jest pełno przypadków niestandardowych.
Poczekaj do miesiączki jeśli jej nie będzie zrób test. Posłuchaj koleżanek i porozmawiaj ze swoim chłopakiem czy obydwoje jesteście gotowi na zostanie rodzicami.
 
A Twój chłopak wie ze chcesz mieć dziecko?
Obie strony muszą pragnąc dziecka żeby rodzicielstwo miało jakikolwiek sens.
Trochę mnie przeraża fakt ze tak wiele osób uważa stosunek przerywany za formę antykoncepcji...

A Twój chłopak wie ze chcesz mieć dziecko?
Obie strony muszą pragnąc dziecka żeby rodzicielstwo miało jakikolwiek sens.
Trochę mnie przeraża fakt ze tak wiele osób uważa stosunek przerywany za formę antykoncepcji...

Tak chcę. Wiem.
 
reklama
Do góry