reklama

Ciąża czy burza hormonów przy antykoncepcji?

Rozwiązania
0
Cześć! W ubiegły poniedziałek odbyłam swój pierwszy stosunek, jednakże nie doszło do głębszej penetracji czy też wytrysku w środku. Partner nie miał założonej prezerwatywy zaś ja od 2 miesięcy przyjmuje regularnie tabletki antykoncepcyjne Vixpo. Podczas ich brania nie musiałam stosować antybiotyków, nie wystąpiły także biegunki/wymioty. Czyli wszystko powiedzmy cacy. Podczas kolejnych dni doszła podwyższona temperatura, która utrzymuje się do dziś, mdłości, zmęczenie, senność. (Zwymiotowała raz, ale to bardziej było wymuszone bo myślałam, że się zatrułam i może mi to jakoś pomoże... niestety nie pomogło). W ten poniedziałek wystąpiło brunatne plamienie (dosyć ciemne), do tego doszło parcie na pęcherz, zwiększony apetyt a zmęczenie dalej się utrzymuje. Z tego co wyczytałam na Internecie na pewne objawy jest zbyt wcześnie dlatego też myślałam o tym jako stresie związanym z studiami, ale do tej pory nie przechodzi bądź też endometriozą. Z góry dziękuję za wszystkie opinie.

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Tydzień po stosunku to za wcześnie na objawy ciążowe.
Nie nakręcaj się, bo zaraz zaczniesz każde odchylenie od normy traktować jako symptom ciąży, w której nie jesteś.

Milmo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Żeby być w ciąży nie wystarczy tylko sex. Jeśli bierzesz tabletki to ciąża jest mało prawdopodobna. Musiałoby dojść do owulacji, czyli tabletki z jakiegoś powodu musiałyby nie zadziałać, ale jeśli brałaś regularnie, nie miałaś wymiotów, biegunki, nie brałaś antybiotyku to wszystko jest ok. Nie ma szans na ciążowe objawy tak wcześnie, nie wyszukuj ich na siłę.

Fado123

Rozwiązania
0
Nie sądzę żebyś była w ciąży , tydzień po nie mogą wystąpić objawy ciąży , wmawiasz sobie ,albo masz zwykłą jelitówkę , ja brałam tabletki anty kilka lat ,partner zawsze kończył we mnie i w ciąże nie zaszłam ,więc jeśli bierzesz je zgodnie z zaleceniami to nie jesteś w ciąży

Milmo

Rozwiązania
0
Nie sądzę żebyś była w ciąży , tydzień po nie mogą wystąpić objawy ciąży , wmawiasz sobie ,albo masz zwykłą jelitówkę , ja brałam tabletki anty kilka lat ,partner zawsze kończył we mnie i w ciąże nie zaszłam ,więc jeśli bierzesz je zgodnie z zaleceniami to nie jesteś w ciąży
Ja podobnie. 3 lata brałam i nic. Odstawiłam i pach :)

reklama
reklama
Rozwiązania
1
Też nie podejrzewałabym tu ciąży, jak coś Cię jednak niepokoi to zrób sobie test. Bierzesz tabletki dopiero 2 miesiące, może stąd to samopoczucie i plamienia. Ja biorę belarę i w sumie od początku się dobrze czułam ale koleżanki nie raz mówiły że jak swoje brały to początki były z objawami jak ciąża. Powinno się unormować.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Ciąża, poród, połóg 9
M Potrzebuję porady 17
martakokarda Przyszłe mamy 7
Sarafina Potrzebuję porady 13
A Ciąża, poród, połóg 79
S Ciąża, poród, połóg 25