reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża..? Czy ciąża urojona 😭

Dołączył(a)
22 Styczeń 2023
Postów
2
Witam od 2 sie spoznia mi sie okres i juz wariuje. Zero objawow zblizajacego sie okresu. Juz jest 30 dc. Test robiony dzisiaj.
 

Załączniki

  • IMG_20230122_133101.jpg
    IMG_20230122_133101.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 234
reklama
Nie nakręcaj się dodatkowo nerwami bo to będzie powodować opóźnienia. Miałaś ostatnio jakieś stresujące sytuacje? Gdzieś podróżowałaś? Pamiętaj, że każdy czynnik może wpłynąć na opóźnienie miesiączki.
Daj sobie jeszcze 2-3 dni, powtórz test, a dla pewności możesz wykonać betę.
Jak dla mnie test ze zdjęcia nie wskazuje drugiej kreski.
 
Nie nakręcaj się dodatkowo nerwami bo to będzie powodować opóźnienia. Miałaś ostatnio jakieś stresujące sytuacje? Gdzieś podróżowałaś? Pamiętaj, że każdy czynnik może wpłynąć na opóźnienie miesiączki.
Daj sobie jeszcze 2-3 dni, powtórz test, a dla pewności możesz wykonać betę.
Jak dla mnie test ze zdjęcia nie wskazuje drugiej kreski.
Raczej nie stresuje sie niczym bardziej niż zwykle. Przez ostatni rok mialam okres jak w zegarku a tu nagle opuznienie. W tym miesiacu z mężem staraliamy sie intensywnie. Od czasu owolacji bola mnie jajniki. I zawsze przed okresem juz z tydzień mialam straszne bóle brzucha. A tu na razie nic sie nie zapowiada
 
Do góry