reklama

Ciąża czy cos innego?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Elaiza, 26 Sierpień 2014.

1. Elaiza

Elaiza Początkująca w BB

Kompletnie niewiem co mam myśleć spóźnia mi się @.
    Zawsze miałam równe cylke 28 a w czerwcu dostalam w 33 dniu cylku w lipcu dostałam 32 mamy teraz sierpień powinnam dostać okres już sama niewiem kiedy ale według ostatnich @ powinnam dostać 23 sierpnia a okresu nie mam. Czyli spóźnia mi sie 3 dni. Test negatywny wykonany dziś rano.

2. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

Elaiza, czasem długość cyklu się zmienia- może mieć na to wpływ wiele czynników takich jak stres, przyjmowane leki, alkohol, hormony a nawet upalna pogoda. Jeśli jednak niepokoją Cię te zmiany po prostu wybierz się do lekarza - sprawdzi czy dzieje się coś niepokojącego i w razie potrzeby zleci odpowiednie badania. nie wpadałabym jednak w panikę bo mi tez zdarzały się wydłużenia lub skracanie się cyklu o pare dni. A test ciążowy można w razie co powtórzyć za kilka dni ;). pozdrawiam

3. reklama
  4. Elaiza

Elaiza Początkująca w BB

Jak byłam 4 dni przed miesiączka którą miałam dostać u ginekolog na cytologi to powiedzialam że mi się cylk przestawił to ginekolog stwierdziła że mi się wszystko unormuje.
    A drugi ginekolog powiedział że mam brać luteine do dziś i jeżeli do niedzieli okresu nie dostanę mam przyjść. A luteine biorę od niedzieli.
    Domyslam się, że wiele czynników ma wpływ na brak okresu ale chyba musi być coś na rzeczy skoro 3 miesiąc mam w cały swiat?

Dziękuję za odpowiedź ;)

5. Famii

Famii Zaciekawiona BB

Elaiza tak jak pisała musli okres może się przesunąć z tysiąca różnych powodów.
    Odnośnie pewności czy jesteś w ciąży zrób test Beta hCG. Czasami zwykłe testy ciążowe nie wykrywają bardzo wczesnej ciąży.

6. Elaiza

Elaiza Początkująca w BB

Famii. Jeżeli do niedzieli okresu nie dostanę to pójdę do ginekolog i wykonam badania.
    Czytalam właśnie, że testy właśnie nie zawsze wykrywają ciąże chodź pierwszą ciążę test wykrył mi z półtora tygodnia po planowanej miesiaczce i druga kreseczka była bardzo słaba a jak poszłam do ginekologa to byłam już w 7 tygodniu ;)

Poleć forum