reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża czy coś innego?

Radzi1609

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2018
Postów
44
Witam. Miesiaczkuje w miarę regularnie, miesiaczki mam bardzo bolesne, a ból piersi i brzucha czuje już 3dni przed okresem. W tym miesiącu nie mam ani objawów przedmiesiaczkowych jakby miesiaczki miało nie być. jak samej też brak. Powinna być 5dni temu a tu nadal żadnych objawów by miała nadejść. Czy któraś z was miała podobnie? Do toalety chodzę często, raz mam ochotę zjeść całą lodówkę a raz nic. Dodam że z chłopakiem dochodziło do czegoś.między nami prawie codziennie w dni płodne. Wiem że nikt mi z kuli nie wywróży i powinnam zrobić test, lecz się boję
 
reklama
Jeśli wspolzylas w dni płodne to prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo duże.
Nie możesz się bać , bo i tak w końcu się dowiesz , a teraz warto wiedzieć od samego początku , dla dobra Twojego i dzidziusia :) o ile jesteś w ciąży.
 
Jeśli wspolzylas w dni płodne to prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo duże.
Nie możesz się bać , bo i tak w końcu się dowiesz , a teraz warto wiedzieć od samego początku , dla dobra Twojego i dzidziusia :) o ile jesteś w ciąży.
W sumie racja. No współżyłam w dni płodne i to intensywnie
 
Zrób po prostu test. Po co zakadasz kolejny taki sam wątek? We wczesniejszym dostalas odpowiedz, tu uslyszysz to samo, bo nie ma innej mozliwosci by przekonac sie czy jestes w ciazy [emoji6]
 
Jak się boisz ciąży to trzeba było się zabezpieczać a nie "igrac "z losem że nie znajdziesz to się nazywa życie moje droga raz się uda a za 2 razem wpadnie.My z netem zaczęliśmy starania o dziecko w 11.17 myśleliśmy że tak jak z córką 1 zajmie to dużo czasu ok 10.miesięcy a tu za 1 razem się udalo sami byliśmy w szoku że tak szybko tylko my chcieliśmy dziecko a Wy???to raczej nie więc po co to było???żeby później się bać???dziwne podejście
 
Jak się boisz ciąży to trzeba było się zabezpieczać a nie "igrac "z losem że nie znajdziesz to się nazywa życie moje droga raz się uda a za 2 razem wpadnie.My z netem zaczęliśmy starania o dziecko w 11.17 myśleliśmy że tak jak z córką 1 zajmie to dużo czasu ok 10.miesięcy a tu za 1 razem się udalo sami byliśmy w szoku że tak szybko tylko my chcieliśmy dziecko a Wy???to raczej nie więc po co to było???żeby później się bać???dziwne podejście
Nie igralismy z losem, byliśmy świadomi tego, lecz to zawsze jakaś zmiana w życiu
 
Kochana rób predko test. Najlepiej jutro , lub hcg z krwi nawet dziś :)

Ja planowałam dziecko i byłam zachwycona , choć mimo,ze u mnie już z górki to też czasem się boję tej zmiany . Zaraz się dzidziuś urodzi i świat się będzie kręcił wokół kruszynki , bo będzie tego potrzebowała. To sa ludzkie obawy . Ale jak będziesz miała szansę poczuć jego ruchy, kopniaki , to wszystkie obawy predko miną . Jeszcze lepiej jak zobaczysz to maleństwo po urodzeniu , jk się uśmiecha... To przezwycięża wszelki lęk i smutki :)

Odwagi. Wiele dziewczyn nie plnowalo i kocha swoje dzieci jeszcze mocniej , bo to największe prezenty w życiu :)
 
Kochana rób predko test. Najlepiej jutro , lub hcg z krwi nawet dziś :)

Ja planowałam dziecko i byłam zachwycona , choć mimo,ze u mnie już z górki to też czasem się boję tej zmiany . Zaraz się dzidziuś urodzi i świat się będzie kręcił wokół kruszynki , bo będzie tego potrzebowała. To sa ludzkie obawy . Ale jak będziesz miała szansę poczuć jego ruchy, kopniaki , to wszystkie obawy predko miną . Jeszcze lepiej jak zobaczysz to maleństwo po urodzeniu , jk się uśmiecha... To przezwycięża wszelki lęk i smutki :)

Odwagi. Wiele dziewczyn nie plnowalo i kocha swoje dzieci jeszcze mocniej , bo to największe prezenty w życiu :)
Racja, jutro z rana zrobię :-)
 
Myślisz, że jak nie zrobisz testu, to ciąży nie będzie?
Chyba lepiej wiedzieć jak najwcześniej, żeby np. unikać używek albo chociażby zacząć brać kwas foliowy...
Nie boisz się seksu bez zabezpieczenia, ale boisz się testu ciążowego, logika level hard...
 
reklama
Wiesz jaka to jest zmiana?
POZYTYWNA.

Jak dziecko pojawia się na świecie, życie obraca się o 360 st.
To co niosą z sobą dzieci to miłość, szczęście.
Wierz mi bałam się zajść w ciążę, teraz mam dwójkę synów 3 letniego i 3 miesięcznego.
Za nic w świecie nie żałuję, za nic w świecie czasu bym nie cofnela.
To jest coś wspaniałego!:)
Rób ten test i nie marudź

Jutro z rana zrobię, ponoć z porannego moczu najlepiej
 

Podobne tematy

Do góry