reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy jednak nie ?

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2019
Postów
6
Hej kochane . 18.08 był pierwszy dzień ostatniego okresu powinnam dostac dzis czyli 13.09 cykle mam 26 dniowe. Normalnie owulacja przypadała mi na 30.08 ale 27 i 28 miałam delikatna krew na papierze plus ból lewego jajnika czyli owulacja przed czasem sama już nie wiem. Obserwowałam ten cykl bardzo dokładnie bo przytulanka miałam w dni płodne 26.08 i 29.08 co 2 dni . Licząc owulacje od dnia delikatnego plamienia to w 10 dniu poczułam bardzo mozne ukłucie w podbrzuszu (czyżby implantacją) ale krwi nie było . Od tego czasu boli mnie bardzo podbrzusze i jajniki na zmianę jak na @ ale jej nie ma dziś powinnam dostać , temp rano 37.2 (wyższa temperatura ktora notuje dopiero od pau dni czyli powyżej 37.0) Wczoraj wieczorem przeokropny ból sutków ale nie całych piersi i ten ból podbrzusza tak jakby połączony z ciągnięciem w krzyżu jestem ospała , krwawią mi dziąsła jak szczotkuje. Śmierdzą mi papierosy. Testowałem wczoraj po południu test negatywny czyżby za wcześniej czy lepiej z porannego moczu ? Szyjka macicy jest nisko ale tak jakaś gruba mi się wydaje jak by spuchła i napęczniała i jest jak by lekko otwarta ale h mnie tak jest nigdy nie czułam żeby była w pełni zamknięta . O wy na to?
 
reklama
Rozwiązanie
Z plamieniem miałam tak w drugiej ciąży. Zawsze dzień przed okresem z żywą krwią plamię na brązowo i przy drugiej ciąży, w pierwszym cyklu starań właśnie po tym wiedziałam, że się nie udało. W drugim cyklu dzień przed terminem @ nie plamiłam w ogóle, w dniu @ zrobiłam test i były dwie krechy.
Objawy ciąży są takie same (zazwyczaj) jak przed okresem. U mnie okres był co 28-30 a nawet 35 dni. Więc zbytnio się nie przejmowałam. Robiłam testy, wszystkie negatywne dopiero po tygodniu wyszedł jeden ze slaba kreseczką, czyli co tu duzo mówić :) jednak żeby się upewnić zrobiłam BETĘ płaciłam za badanie, bo robiłam na własną rękę. Żeby szybciej się dowiedzieć. Wystarczą dwa badania by być w 75% pewnym. Jeżeli od pierwszego wzrosło to ciąża z pewnością :) (przerwa między badaniami min. 2dni)
 
reklama
Objawy mogą Ci się takie wydawać bo za bardzo się obserwujesz. Ja też mam podobne.. Dziś dostrzeglam cień cienia na tescie po południu ale na prawdę bardzo blady.. Zrób test z rana, ja wiem ze u mnie z rana test lipa bo ja dużo pije w nocy i mam mocno rozwodniony mocz.. Postanowiłam jeszcze dziś w nocy zrobić test nie pijac za dużo i zobaczymy
 
Wiec tak moje drogie test negatywny , temp 37.2 szyjka macicy nie do sięgnięcia tak się do góry podniosła . Uczucie mokrosci . Czekam do po poniedzialku jak nie dostanę @ to ide do lekarza może to jakaś torbiel ... do tego czasu zostanę tylko przy obserwacjach temperatury i szyjki macicy . Pozdrawiam i dam wam znać w poniedziałek .
 
Wiec tak moje drogie test negatywny , temp 37.2 szyjka macicy nie do sięgnięcia tak się do góry podniosła . Uczucie mokrosci . Czekam do po poniedzialku jak nie dostanę @ to ide do lekarza może to jakaś torbiel ... do tego czasu zostanę tylko przy obserwacjach temperatury i szyjki macicy . Pozdrawiam i dam wam znać w poniedziałek .
I co u Ciebie ??
 
Cześć dziewczyny, Mam taki problem. Ostatnio,, okres,, dostałam 5 grudnia i trwa do dziś jednak jest to tylko plamienie które widać podczas podcierania. Z mężem staramy się o dziecko od kilku miesięcy, testy negatywne, myślicie że za szybko robię jeżeli plamienia dostałam dzien przed przewidziana miesiączka? Pozdrawiam
 
Mi test wyszedł w dniu spodziewanej @ ,wszystko zależy czy masz regularne cykle ,i jak dlugo trwaja ,a okres nie zawsze wygląda tak samo ,ale jeśli masz wątpliwości idź na bete ,wtedy będzie pewność
 
Niestety nie mieszkam w Polsce, więc ciężko z beta, moja miesiączka od 15 lat wygląda tak samo trwa 7 8 dni. Pierwsze 4 dni obfite i bolesne, później delikatne krwawienie, dlatego jestem zdziwiona, bo nawet żadnych boli nie mam, dziekuje za odpowiedź. Za 2 tygodnie będę. W Polsce wtedy pójdę na betę i do ginekologa.
 
reklama
Z plamieniem miałam tak w drugiej ciąży. Zawsze dzień przed okresem z żywą krwią plamię na brązowo i przy drugiej ciąży, w pierwszym cyklu starań właśnie po tym wiedziałam, że się nie udało. W drugim cyklu dzień przed terminem @ nie plamiłam w ogóle, w dniu @ zrobiłam test i były dwie krechy.
 
Rozwiązanie
Do góry