reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża? Czy miałyście podobne objawy?

Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
5
Hej, rok temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i od tej pory się nie zabezpieczam, natomiast miesiączki były dość regularne, poza jedną 4 miesiące temu, która spóźniła się 2 - prawie 3 tygodnie. Teraz tez się spóźnia - 5 dni. Test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywnie. Natomiast od kilku dni mam problemy ze snem, często - jak nigdy wcześniej - coś mi się śni, budzą mnie bóle podbrzusza jak przy okresie, napady ciepła, wrażliwe piersi dopiero od wczoraj, brak mdłości i wymiotów ale częste wzdęcia. Wzmożony apetyt, pogorszenie cery, zmęczenie. Nie zmieniłam diety ani klimatu a stres nie jest większy niż zwykle, nie byłam też chora. Mój organizm szaleje i zastanawiam się czy może to być ciąża, której test jeszcze nie wykazał?
 
reklama
Rozwiązanie
Takie objawy maga występować z wielu przyczyn. Problemy z tarczyca, niedobory witamin, cięższy niż zwykle pms. Jeśli test negatywny to albo jednak brak ciąży albo owulacji na tyle się przesunela, tym samym ew. zagniezdzenie że nie urosło jeszcze hcg.
Dokładnie jak radzi koleżanka wyżej. Najlepiej zrobić test z krwi. Niestety na forum nikt Ci na 100% nie powie czy ciąża czy nie. U każdego objawy bywają inne :/
 
Jasne, jak najbardziej rozumiem. Po prostu raz miałam już sytuację spóźniającego się okresu i zanim się wybiorę na kolejne badanie bhcg chciałam podpytać czy jest sens, czy może ktoś miał podobne objawy..
 
Takie objawy maga występować z wielu przyczyn. Problemy z tarczyca, niedobory witamin, cięższy niż zwykle pms. Jeśli test negatywny to albo jednak brak ciąży albo owulacji na tyle się przesunela, tym samym ew. zagniezdzenie że nie urosło jeszcze hcg.
 
Rozwiązanie
Do góry