reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, czy może jednak jej brak..

Dołączył(a)
26 Luty 2018
Postów
14
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj rano test, miesiączke powinnam dostać wczoraj. Niby są dwie kreski, ale jedna blada. Strasznie bolą mnie piersi i brzuch od ok.4 dni mnie pobolewa. Okresy regularne co 27/28 dni. I co myśleć?? Ciąża czy jej brak??
 
reklama
Rozwiązanie
Dzisiaj wizyta? Daj znać po :).
Noo pani w aptece to już powinna wiedzieć, ale cóż :D

Haha no niby powinna tak bylam wczoraj, ale tylko po zaswiadczenie bo nie moge w moim stanie uczestniczyc w kursie na ktory sie zapisalam :/ a ze kosztowal ponad 2 tysiace to powiedzieli, ze potrzebne jest zaswiadczenie, zeby mogli mi zwrócić..szkoda takiej kasy. 5tc i 1 dzien za nami ;) usg 7 Marca ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
reklama
Ginekolog może jeszcze nic nie zauważyć na usg. Najlepiej wybrać się 6-7 tydz. A jak chcesz potwierdzić na 100% ciążę to zrób w laboratorium test bthcg.
 
Druga moze byc ledwo widoczna a i tak bedzie ciaza.
Co chwilę tutaj pytania czy ciaza jak druga blada..Tak ciaza..
Moj pierwszy test kreska ledwo widoczna byla.
Nie ma ciąży nie ma nawet bladej kreski.
Masz wczesna ciaze niski poziom hormonu beta hch i dlatego jasna..Zrobisz za 2 dni to juz bedzie ciemniejsza bo hormon z kazdym dniem wzrasta
Idz na betę i powtorz po 48 albo 72 godzinach czy dobrze rosnie.
Gratuluję :)
Haha, coś o tym wiem.
W moim temacie w październiku też mi na to odp.
Myślę, że to bardziej szok i niedowierzanie aniżeli niewiedza :)). Teraz tak patrzę na te testy co tu wstawaiają i sobie myślę, co one? Ślepe czy co?
Ja tak samo pytałam tutaj was o to, bo niby widziałam, ale po prostu nie mogłam w to uwierzyć:). Jakoś racjonalnie się w takich momentach chyba nie myśli.
Dodam jeszcze, że byłam z tym testem w aptece i pytam "widzi Pani to samo co ja?" a ona "no coś tam widać, ale taka blada, niewiadomo" ;)
 
Haha, coś o tym wiem.
W moim temacie w październiku też mi na to odp.
Myślę, że to bardziej szok i niedowierzanie aniżeli niewiedza :)). Teraz tak patrzę na te testy co tu wstawaiają i sobie myślę, co one? Ślepe czy co?
Ja tak samo pytałam tutaj was o to, bo niby widziałam, ale po prostu nie mogłam w to uwierzyć:). Jakoś racjonalnie się w takich momentach chyba nie myśli.
Dodam jeszcze, że byłam z tym testem w aptece i pytam "widzi Pani to samo co ja?" a ona "no coś tam widać, ale taka blada, niewiadomo" ;)
hahaha no nie :D Ja zrobilam 7 testow wiedziałam ze ciaza ale mysle kurde oby na pewno taka szczęściara jestem ? :D
 
hahaha no nie :D Ja zrobilam 7 testow wiedziałam ze ciaza ale mysle kurde oby na pewno taka szczęściara jestem ? :D
Ja lacznie 4 i jeszcze beta hcg z krwi:d.
Ja na USG ostatnim w 21tygodniu na ekran patrzyłam z niedowierzaniem, że to naprawdę USG mojego brzucha :)
Aż się wierzyć nie chce, że z małego plemnika i komórki jajowej powstaje taki człowieczek, niczym cud :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja lacznie 4 i jeszcze beta hcg z krwi:d.
Ja na USG ostatnim w 21tygodniu na ekran patrzyłam z niedowierzaniem, że to naprawdę USG mojego brzucha :)
Aż się wierzyć nie chce, że z małego plemnika i komórki jajowej powstaje taki człowieczek, niczym cud :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 3 razy bete haha :D
No to jest niesamowite..ja cala ciaze jakos uwierzyć nie moglam ..czasem ciężko uwierzyć ze lata Ci w domu takie cudo a Ty jesteś jego mama :-)
 
Ja 3 razy bete haha :D
No to jest niesamowite..ja cala ciaze jakos uwierzyć nie moglam ..czasem ciężko uwierzyć ze lata Ci w domu takie cudo a Ty jesteś jego mama :-)
Ja tam się martwię żebym czasem nie zapomniala skądś dziecka :D.
Teraz jak ide spać i mówię do brzucha "dobranoc Synu" to mi tak dziwnie jakos, jakby to nie była prawda ;d

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
3x betę?!?!?! Haha niezle!

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
No 3 bo lekarz mi tez zlecal bo poszlam w 6 tyg od okresu a tam nic czarno plakalam ze cos nie tak itp.ale beta pęknie rosla i co sie okazalo to byl 3/4 tydz owulka tak sie przesunela ..
A beta sprawdzisz czy sie ciaza rozwija prawidłowo hehe
 
Do góry