reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, czy może jednak jej brak..

Dołączył(a)
26 Luty 2018
Postów
14
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj rano test, miesiączke powinnam dostać wczoraj. Niby są dwie kreski, ale jedna blada. Strasznie bolą mnie piersi i brzuch od ok.4 dni mnie pobolewa. Okresy regularne co 27/28 dni. I co myśleć?? Ciąża czy jej brak??
 
reklama
Rozwiązanie
Dzisiaj wizyta? Daj znać po :).
Noo pani w aptece to już powinna wiedzieć, ale cóż :D

Haha no niby powinna tak bylam wczoraj, ale tylko po zaswiadczenie bo nie moge w moim stanie uczestniczyc w kursie na ktory sie zapisalam :/ a ze kosztowal ponad 2 tysiace to powiedzieli, ze potrzebne jest zaswiadczenie, zeby mogli mi zwrócić..szkoda takiej kasy. 5tc i 1 dzien za nami ;) usg 7 Marca ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kilka dni temu mialam podobna sytuacje, to moje 2 testy. Dziewczyny z forum odrazu mówiły, ze ciaza. Zrobiłam bete powtorzylam i jestem w ciazy, teraz czekam na wizyte u ginekologa.
 

Załączniki

  • 20180219_223428.jpg
    20180219_223428.jpg
    422,4 KB · Wyświetleń: 237
Druga moze byc ledwo widoczna a i tak bedzie ciaza.
Co chwilę tutaj pytania czy ciaza jak druga blada..Tak ciaza..
Moj pierwszy test kreska ledwo widoczna byla.
Nie ma ciąży nie ma nawet bladej kreski.
Masz wczesna ciaze niski poziom hormonu beta hch i dlatego jasna..Zrobisz za 2 dni to juz bedzie ciemniejsza bo hormon z kazdym dniem wzrasta
Idz na betę i powtorz po 48 albo 72 godzinach czy dobrze rosnie.
Gratuluję :)
 
reklama
reklama
Do góry