reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, czy może jednak jej brak..

Dołączył(a)
26 Luty 2018
Postów
14
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj rano test, miesiączke powinnam dostać wczoraj. Niby są dwie kreski, ale jedna blada. Strasznie bolą mnie piersi i brzuch od ok.4 dni mnie pobolewa. Okresy regularne co 27/28 dni. I co myśleć?? Ciąża czy jej brak??
 
reklama
Rozwiązanie
Dzisiaj wizyta? Daj znać po :).
Noo pani w aptece to już powinna wiedzieć, ale cóż :D

Haha no niby powinna tak bylam wczoraj, ale tylko po zaswiadczenie bo nie moge w moim stanie uczestniczyc w kursie na ktory sie zapisalam :/ a ze kosztowal ponad 2 tysiace to powiedzieli, ze potrzebne jest zaswiadczenie, zeby mogli mi zwrócić..szkoda takiej kasy. 5tc i 1 dzien za nami ;) usg 7 Marca ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
reklama
No 3 bo lekarz mi tez zlecal bo poszlam w 6 tyg od okresu a tam nic czarno plakalam ze cos nie tak itp.ale beta pęknie rosla i co sie okazalo to byl 3/4 tydz owulka tak sie przesunela ..
A beta sprawdzisz czy sie ciaza rozwija prawidłowo hehe
Aah takie buty. Myslalam, że sama z siebie dla pewności, że to nie pomyłka :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aah takie buty. Myslalam, że sama z siebie dla pewności, że to nie pomyłka :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
W drugiej ciazy na pewno sama zrobię z 2 razy:D przyroscik sprawdzić haha
W tej pierwszej to tak nie bardzo wiedzialam że beta taka wazna
Dopiero jak lekarz zlecil to skumalam ze sie przyrosty sprawdza..
Pierwsza ciaza itp
Ale pozniej sama czekałam na wynik jak na szpilkach jaki przyrost
 
Powalilo mnie pojsce z testem do apteki no ale wlasnie tak jak napisalas, siostra miala blada i mowie no przeciez ze jestes, a jak sprawa dotyczyla teraz mnie to musialam forum poruszyc. To jest wlasnie chyba ten szok i po prostu nie mozemy uwierzyć ja mialam miec wizyte 7 Marca bylby to 6 tydzien, ale mam dzisiaj stres jak nie wiem, nie wiem czy zrobi mi usg, ale musze isc dzisiaj, bo nie moge jechac na kurs i potrzebne mi zaświadczenie zeby zwrócili mi kase.. jednak wolalabym ta wizyte 7 Marca
 
Powalilo mnie pojsce z testem do apteki no ale wlasnie tak jak napisalas, siostra miala blada i mowie no przeciez ze jestes, a jak sprawa dotyczyla teraz mnie to musialam forum poruszyc. To jest wlasnie chyba ten szok i po prostu nie mozemy uwierzyć ja mialam miec wizyte 7 Marca bylby to 6 tydzien, ale mam dzisiaj stres jak nie wiem, nie wiem czy zrobi mi usg, ale musze isc dzisiaj, bo nie moge jechac na kurs i potrzebne mi zaświadczenie zeby zwrócili mi kase.. jednak wolalabym ta wizyte 7 Marca
Dzisiaj wizyta? Daj znać po :).
Noo pani w aptece to już powinna wiedzieć, ale cóż :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę, że to bardziej szok i niedowierzanie aniżeli niewiedza :)). Teraz tak patrzę na te testy co tu wstawaiają i sobie myślę, co one? Ślepe czy co?

hahaha no nie :D Ja zrobilam 7 testow wiedziałam ze ciaza ale mysle kurde oby na pewno taka szczęściara jestem ? :D

Jak zaszłam w ciążę z Jankiem, to przez cały okres oczekiwania na wizytę u ginekologa (to były 4 tygodnie) zrobiłam chyba z 5 testów (bety nigdy nie robiłam) żeby się upewnić, że na pewno jestem w ciąży, tak się cieszyłam. Naturalnie nie staraliśmy się o dziecko, tylko ja miałam takie parcie przez mój własny zegar biologiczny, że to aż na szaleństwo zakrawało, a że seks przerywany to nie antykoncepcja, to mam teraz broja w domu :D
 
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj rano test, miesiączke powinnam dostać wczoraj. Niby są dwie kreski, ale jedna blada. Strasznie bolą mnie piersi i brzuch od ok.4 dni mnie pobolewa. Okresy regularne co 27/28 dni. I co myśleć?? Ciąża czy jej brak??
Każda 2 kreska nie zależnie od intensywności koloru oznacza, że test jest pozytywny. Gratuluję :)
 
Tak jestes w ciazy [emoji23]
Ja pamiętam jak ja robilam hehe
Na rano poczulam ze bola mnie piersi a my staralismy sie o dzidzie i po pracy przyszlam z pracy i poszlam zrobic test . Zrobilam i jedna kreska wiec wyrzucialm test do kosza usiadlam na kanapie i tak sobie myślę zobacze dirme tego testu i wzięłam go do reki patrzę a tam 2 kreski lzy w oczach moj przyszedl do domu ja placze a on juz mowi juz wiem wodze po tobie i tez sie poplakal[emoji23][emoji23][emoji23] staraliśmy sie miesiąc
 
reklama
Dzisiaj wizyta? Daj znać po :).
Noo pani w aptece to już powinna wiedzieć, ale cóż :D

Haha no niby powinna tak bylam wczoraj, ale tylko po zaswiadczenie bo nie moge w moim stanie uczestniczyc w kursie na ktory sie zapisalam :/ a ze kosztowal ponad 2 tysiace to powiedzieli, ze potrzebne jest zaswiadczenie, zeby mogli mi zwrócić..szkoda takiej kasy. 5tc i 1 dzien za nami ;) usg 7 Marca ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry