reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy si臋 o 15:00 z fizjoterapeutk膮 uroginekologiczn膮,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog oko艂oporodow膮

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka b臋dzie nas uczy膰 oddychania, kt贸re mo偶e na pom贸c w razie zaka偶enia koronawirusowego i duszno艣ci

Wskakuj na YT BB. Sprawd藕 najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagra艅 ze specjalistami!

Tych rozm贸w nie mo偶esz przegapi膰. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzie膰.

Wiadomo艣ci, rozmowy, wsparcie Do艂膮cz.

reklama

Ciaza czy nie ciaza 馃

Nulini

Po prostu szcz臋艣liwa!
Do艂膮czy艂(a)
5 Maj 2010
Post贸w
18 070
Miasto
Cz臋stochowa
Rozwi膮zania
31
Niewa偶ne, ile b臋dzie os贸b, kt贸re mia艂y podobn膮 sytuacj臋, co Ty, bo co Ci to da, 偶e kto艣 napisze "u mnie to by艂a ci膮偶a"? Przecie偶 to nie zawa偶y na tym, czy Ty b臋dziesz w ci膮偶y czy nie, a takie nakr臋canie si臋 i doszukiwanie objaw贸w na si艂臋 sprawi tylko, 偶e rozczarowanie b臋dzie bardziej bolesne.
Id藕, zr贸b bet臋 i b臋dzie wszystko jasne.

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
22 Stycze艅 2019
Post贸w
3 596
Rozwi膮zania
3
Ja mam podobn膮 sytuacj臋, brak @ od 5 dni ,test negatywny ,i wiem.ze nie jestem w ci膮偶y, po prostu mo偶e jakie艣 przesilenie, i przez to brak okresu, ja tez bym si臋 nie doszukiwala, ale bete zr贸b dla pewno艣ci

Do g贸ry