reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ciąża?

celcia1988

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Październik 2020
Postów
16
Dziewczyny,potrzebuję Waszej porady i liczę,że może któraś z Was miała podobnie. Staramy się z mężem o dziecko. Mój cykl rozpoczął się 25 października. W tym czasie uprawialiśmy seks właściwie cały czas,codziennie lub co drugi dzień. Dzisiaj,trzy dni przed planowaną @ dostałam leciutkie plamienie,brązowe widoczne właściwie tylko na papierze toaletowym a na wkładce prawie w ogole. Załamałam się że to pewnie okres i kolejny raz się nie udało,ale potem przeczytałam,że jest coś takiego jak plamienie implantacyjne. Zrobiłam oczywiście od razu test, wyszedł negatywny ale były to godziny mocno popołudniowe a siku biegam co chwilę więc mocz też raczej rozcieńczony. I tu potrzebuję Waszych doswiadczen. Czy któraś z Was tak miała i jednak była w ciąży? Czy to możliwe żeby test nic nie pokazał jeszcze? Od razu nadmienie że bóle jajników i podbrzusza plus mega ból piersi. A na bete niestety nie mogę bo do 25 mam niestety kwarantannę. Pomozcie!
 
reklama
Rozwiązanie
Słyszałam właśnie o tym problemie z kwasem foliowym. To dziwne, ale mimo,że mam tyle bliskich osób wokół siebie,dużo łatwiej przychodzi mi pisanie tutaj niż rozmowa z Nimi. Może dlatego,że tutaj każda z Nas przechodzi podobną sytuację i rozumie co czujemy. Życzę powodzenia i jak najszybszych efektów starań😉
Kwas foliowy warto zmienić, na zmetylowany i jest pewne ze sie przyswoi , a ten zwykly nie każdy organizm przyjmuje, ja tak zrobiłam i za 3 razem sie udało
Test przed terminem najlepiej robić z rana.. A najlepiej w dniu terminu 🐵 dopóki nie ma jej zawsze jest szansa
Jak długie masz cykle i kiedy mogła być owulka??
 
Nawet jeśli miałabyś plamienie implantacyjne to test nie wykryje jeszcze ciąży więc pozostaje Ci uzbroić się w cierpliwość i poczekać kilka dni, albo rozkręci się @ albo będzie ciaza:)
 
Zdecydowanie za wcześnie zrobiłaś test. Zależy jeszcze jakiej czułości.
Może to być Plamienie implantacyjne albo rozkręcający się okres. Powtórz test za dwa dni :) trzymam kciuki ✊
 
Test zrobiłam pół godziny temu,więc w godzinach mocno popołudniowych i z moczu mocno rozcieńczonego bo biegam siku co chwilkę. Wyszedł negatywny. Czytałam że jeżeli to była implantacja zarodka to tak od razu nie będzie w moczu hormonu ale juz sama nie wiem co prawdą.
 
Bardzo dziękuję, wcześniej czytając takie posty jak mój zawsze dziwiłam się,że dziewczyny na siłę doszukują się chociażby najmniejszej iskierki nadziei, że może jednak się udało a teraz sama modlę się,żeby nie był to rozkręcający się okres.
 
Bardzo dziękuję, wcześniej czytając takie posty jak mój zawsze dziwiłam się,że dziewczyny na siłę doszukują się chociażby najmniejszej iskierki nadziei, że może jednak się udało a teraz sama modlę się,żeby nie był to rozkręcający się okres.
Trzymamy kciuki :) daj znać.
Ja myślę że jest nadzieja i że za wcześnie zrobiłaś.
 
reklama
reklama
Wiem,wiem ale nie mogłam się powstrzymać😉cykle mam zazwyczaj 27-30 dni. Owulację aplikacja podpowiadała mi na 7 listopada,ale według moich informacji i wyników testów owulacyjnych przypuszczam że była ona raczej 9-10 listopada.
 
Do góry