reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ciąża?

Dołączył(a)
29 Listopad 2022
Postów
4
Dziewczyny proszę o poradę. Parę lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Odstawiłam je w sierpniu. Pierwszy okres po odstawieniu po 35 dniach. Drugi okres po 39 dniach, zaczął się 18 października i trwał do 22 października, z tym że dwa ostatnie dni bardzo skąpo i na brązowo. Dzisiaj 43 dc i okresu brak. Od ok. 2 tyg. lekkie pobolewanie podbrzusza (podobne jak na okres ale dużo słabsze), duże ilości wodnistego przezroczystego lub białawego śluzu (nigdy czegoś takiego nie miałam) i od tygodnia ból sutków (inny niż na okres). 21 listopada robiłam test z krwi Babycheck. Wynik w załączeniu. 23 listopada test z porannego moczu negatywny. 27 listopada też negatywny. W moim miasteczku brak możliwości wykonania bety. Wszystkie badania ok. Wizyta u ginekologa w grudniu.
 

Załączniki

  • IMG_20221122_071052.jpg
    IMG_20221122_071052.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 306
reklama
Te testy z krwi z palca są beznadziejne. Nie bazuj na nich.
Jeśli z moczu porannego testy wykazują negatyw już tyle razy to raczej ciąży brak. A dlaczego nie masz możliwości zrobienia bety w innym miasteczku?
 
Te testy z krwi często zakłamują. Jeszcze chyba nie widziałam takiego, na którym by nie wyszły 2 kreski.
Moim zdaniem to nie ciąża. Być może miałaś cykl bezowulacyjny i może trzeba wspomóc organizm by wywołać @.
 
Te testy z krwi często zakłamują. Jeszcze chyba nie widziałam takiego, na którym by nie wyszły 2 kreski.
Moim zdaniem to nie ciąża. Być może miałaś cykl bezowulacyjny i może trzeba wspomóc organizm by wywołać @.
Ja miałam negatywny, a okazało się że jestem w ciąży 🤣
 
reklama
Do góry