reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ciąża

Dołączył(a)
17 Październik 2023
Postów
5
Otóż nurtuje mnie pytanie mam cykle raczej regularne ostatnie dokładnie co 31 dni
Ostatnia miesiączka 28.09
Z racji tego że ślubny wrócił z delegacji zapragnął bliskości poprosiłam go żeby założył garnitur bo dorobek już mamy wystarczający ☝️Ale chłopina myślał, że wszystko ogarnie i No nie ogarnął i skończył tam gdzie nie powinien w 11 dniu cyklu a ja się zastanawiam czy ściagc wózek i kołyskę z garażu czy raczej będzie dobrze🤔 tamtego dnia i dzień wcześniej bolał mnie brzuch jak przy owulce ale dziś pobolewa podobnie już zgłupłam 🙈 a Do przewidywanej cioci z czerwonego Mercedesa jeszcze 11 dni
 
reklama
Właśnie zdaję sobie z tego sprawę że wszystko się może zdążyć jeszcze nigdy nie czekałam na czerwone tak jak teraz 🙈 gorzej jak nie przyjdzie i znowu będę się turlać jak kulą do kręgli 🤣
 
Otóż nurtuje mnie pytanie mam cykle raczej regularne ostatnie dokładnie co 31 dni
Ostatnia miesiączka 28.09
Z racji tego że ślubny wrócił z delegacji zapragnął bliskości poprosiłam go żeby założył garnitur bo dorobek już mamy wystarczający ☝️Ale chłopina myślał, że wszystko ogarnie i No nie ogarnął i skończył tam gdzie nie powinien w 11 dniu cyklu a ja się zastanawiam czy ściagc wózek i kołyskę z garażu czy raczej będzie dobrze🤔 tamtego dnia i dzień wcześniej bolał mnie brzuch jak przy owulce ale dziś pobolewa podobnie już zgłupłam 🙈 a Do przewidywanej cioci z czerwonego Mercedesa jeszcze 11 dni
Przeczytałam i rozbawiłaś mnie tym opisem :) tzn pozytwnie. Dorobek mamy wystarczający i poprosiłam by załozył garnitur haha. Trzymam kciuki byś jednak kolyski zdejmowac nie musiała, ale jak się trafi to przecież i tak dacie radę :). Pozdrawiam. Ps. A jesli chcesz wiedziec wczesniej to takie 10-12 dpo juz test lub beta pokażą .
 
Czytam i tak myślę autorko, chyba masz fetysz na garnitury, dopiero później zaczaiłam 🤣. Tak jak koleżanka wyżej napisała, musisz chwilę jeszcze poczekać i zatestuj 🙂.
 
Kurde trafiłam na to forum wczoraj i to całkiem przypadkiem a teraz się zastanawiam czy to przypadek czy przeznaczenie 🤔 Oj zatestuje na pewno☝️ ale na samą myśl mam zawał jak mi się dwie kreski pokażą to wypatrosze🔪 ślubnego bo miałam właśnie zacząć nowy rozdział w życiu bez pieluch taki wiecie a ten tu taką maniane odwalił No zgłupiał do reszty jakiś masochista czy co🤭🤣
 
Kurde trafiłam na to forum wczoraj i to całkiem przypadkiem a teraz się zastanawiam czy to przypadek czy przeznaczenie 🤔 Oj zatestuje na pewno☝️ ale na samą myśl mam zawał jak mi się dwie kreski pokażą to wypatrosze🔪 ślubnego bo miałam właśnie zacząć nowy rozdział w życiu bez pieluch taki wiecie a ten tu taką maniane odwalił No zgłupiał do reszty jakiś masochista czy co🤭🤣

Skoro masz takie luźne podejście, to znaczy, że tragedii nie będzie, jak się pokażą te dwie kreski :D
 
Otóż nurtuje mnie pytanie mam cykle raczej regularne ostatnie dokładnie co 31 dni
Ostatnia miesiączka 28.09
Z racji tego że ślubny wrócił z delegacji zapragnął bliskości poprosiłam go żeby założył garnitur bo dorobek już mamy wystarczający ☝️Ale chłopina myślał, że wszystko ogarnie i No nie ogarnął i skończył tam gdzie nie powinien w 11 dniu cyklu a ja się zastanawiam czy ściagc wózek i kołyskę z garażu czy raczej będzie dobrze🤔 tamtego dnia i dzień wcześniej bolał mnie brzuch jak przy owulce ale dziś pobolewa podobnie już zgłupłam 🙈 a Do przewidywanej cioci z czerwonego Mercedesa jeszcze 11 dni
Ja bym chyba że szczęścia padła jakby mój chlop tak postąpił:D trzymam kciuki za rozwój sytuacji taki, jaki byś chciała żeby był. Pozdrawiam 😀
 
reklama
Jak wiadomo , zawsze może to się skończyć ciążą , jednak myślę , że przy 31 dniowych cyklach i stosunku w 11dc , nie ma jakiś wielkich szans ;)
 
Do góry