reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza czy nie ciaza

Dołączył(a)
4 Grudzień 2016
Postów
1
Okres mi się spoznial 9 dni więc postanowiłam zrobić test ,wykonałam go popołudniu i były 2 kreski ,tyle że ta druga była bledsza,więc powtorzylam z samego rana ,też była ale to był taki cień cienia,zrobiłam jeszcze raz i pokazały takie same jak ten co robiłam popoluniu .Nie pokoilo mnie to bo bolał mnie brzuch i krzyż .Na drugi dzień dostałam plamien takich jasno czerwonych ,i tak trwa to już dwa dni .Wygląda to jak ostatni dzień miesiączki.Mieszkam w Anglii i nie mam możliwości iść do lekarza ponieważ tutaj ciąże prowadzą dopiero od 12 tyg .Już sama niewiem co się dzieje .Przepraszam za tak długa wiadomość, ale naprawdę niewiem co mam myśleć, a i dodam jeszcze ze na wkladce zauważyłam takie przezroczyste blonki .

Napisane na UMI TOUCH w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dopiero od 12???
przeciez te pierwsze tygodnie sa najwazniejsze..
jak wyszly 2 kreski nawet jak ta druga blada to jest ciaza ale skoro krwawilas to moglas ja poronic albo to implantacja
masz mozliwosc zrobienia badania - beta hcg z krwi?
 
Idź do lekarza pierwszego kontaktu takie plemienia to może być implantacja tam zrobią test i mogą wysłać Cię na early pregnancy unit nie będzie to jutro pojutrze ale w 7-8 tyg ciąży powodzenia
 
W poczatkowej fazie wczesnej ciazy moga pojawiac sie plamienia w czasie spodziewanego okresu. Druga kreska chociaż blada i tak wskazuje na ciaze.
 
Okres mi się spoznial 9 dni więc postanowiłam zrobić test ,wykonałam go popołudniu i były 2 kreski ,tyle że ta druga była bledsza,więc powtorzylam z samego rana ,też była ale to był taki cień cienia,zrobiłam jeszcze raz i pokazały takie same jak ten co robiłam popoluniu .Nie pokoilo mnie to bo bolał mnie brzuch i krzyż .Na drugi dzień dostałam plamien takich jasno czerwonych ,i tak trwa to już dwa dni .Wygląda to jak ostatni dzień miesiączki.Mieszkam w Anglii i nie mam możliwości iść do lekarza ponieważ tutaj ciąże prowadzą dopiero od 12 tyg .Już sama niewiem co się dzieje .Przepraszam za tak długa wiadomość, ale naprawdę niewiem co mam myśleć, a i dodam jeszcze ze na wkladce zauważyłam takie przezroczyste blonki .

Napisane na UMI TOUCH w aplikacji Forum BabyBoom
Kobiety to czemu nie chodzicie prywatnie do ginekologa szybciej , na pewno przyjmuję, jakbym ja miała czekać na tych z nfz to bym dziecka nie donosiła nigdy, Skoro wyszła ci jasno blada, to jesteś w ciąży nie ma opcji żeby ta druga ruszyła się bez powodu, a jeśli plamisz to spokojnie powinni cię w szpitalu przyjąć z takim czymś, wiesz ,że nie tylko możesz zaszkodzić dziecku skoro jesteś w ciąży, ale także i sobie gdyby doszło do poronienia, nie każda kobieta porania samoczynnie ,ja musiałam mieć łyżeczkowanie za każdym razem ,bo zaczęłam krwawić tak,aż nie było końca. Zadbaj o siebie i naprawdę gdzieś idź , albo zrób to hcg
 
Adeline Takie rzeczy tylko w Polsce ;-)

madziula Wykonany przez Ciebie test świadczy o ciąży. Ze swojego doświadczenia powiem - że lekarze w Polsce zawsze zwracają uwagę na kolor plamień. Jeśli plamienie jest brunatne - to z reguły uspokajają pacjentkę. W przypadku plamień jasnoczerwonych (świeża krew), niestety wskazana jest wizyta, bo są one zdecydowanie bardziej niebezpieczne. Niestety nie wiem jak do końca wygląda opieka w Anglii, ale może zrób tak jak ciacho radzi - pójdź do GP i dowiedz się co dalej.
 
reklama
Okres mi się spoznial 9 dni więc postanowiłam zrobić test ,wykonałam go popołudniu i były 2 kreski ,tyle że ta druga była bledsza,więc powtorzylam z samego rana ,też była ale to był taki cień cienia,zrobiłam jeszcze raz i pokazały takie same jak ten co robiłam popoluniu .Nie pokoilo mnie to bo bolał mnie brzuch i krzyż .Na drugi dzień dostałam plamien takich jasno czerwonych ,i tak trwa to już dwa dni .Wygląda to jak ostatni dzień miesiączki.Mieszkam w Anglii i nie mam możliwości iść do lekarza ponieważ tutaj ciąże prowadzą dopiero od 12 tyg .Już sama niewiem co się dzieje .Przepraszam za tak długa wiadomość, ale naprawdę niewiem co mam myśleć, a i dodam jeszcze ze na wkladce zauważyłam takie przezroczyste blonki .

Napisane na UMI TOUCH w aplikacji Forum BabyBoom
To, że wyszły 2 kreski to ciąza.
Nie wiem jak dokładnie jest w Anglii, ja mieszkam w Holandii i tu prowadzą ciążę od 8 tyg i też nie ma możliwości iść gdzieś prywatnie. Jednak dowiedziałam się z innego forum jak dziewczyny radzą sobie jesli coś je niepokoi w ciąży. Otóż idą do kliniki aborcyjnej, mówią, że chcą usunąć. Tam robią im wszystkie badania, bo tak trzeba, a potem się mówi, że się rozmyśliłaś. Wszyscy zadowoleni. Ty, masz zrobione bad i wiesz na czym stoisz, oni, bo odwiedli kobiete od aborcji.
Nie wiem czy się to Tobie przyda, ale może komuś tak.
 
Do góry