reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ciąża..

Dołączył(a)
7 Sierpień 2017
Postów
3
Z góry przepraszam za oklepany temat, jednak nie mam żadnej koleżanki dzieciatej żeby zapytać co i jak ;)

Z mężem staramy się od lutego o dzieciaczka, udało się w pierwszym miesiącu (przy PCOS), jednak ciąża została poroniona w 3/4 tygodniu.
Daliśmy sobie czas i od 2 miesięcy próbujemy.
Moje pytanie jest następujące, 30 lipca i 6 sierpnia kochaliśmy się, i od tamtego czwartku mój organizm wariuje. Złapały mnie okropne skurcze brzucha wraz z nudnościami. Konieczne było podanie ketanolu w zastrzyku na pogotowiu. Temperatura cały czas oscyluje powyżej 37 stopni, nie mam żadnej infekcji - zrobione badania z krwi, według lekarzy wszystko powinno być okej. Z dodatkowych objawów to biegunki, zmęczenie, bolące cycki i rwące podbrzusze. Dodatkowo odczuwam dziwny ucisk nad pępkiem.
Test z soboty wykazał baaaaardzo słabą drugą kreskę, test z dziś jest negatywny. Beta z dziś wynosi 18.
Czy mamy szansę na dziecko? Ginekologa mam dopiero w środę, a przed wizytą ponownie beta.
Do tego czasu oszaleję, szczególnie, ze poprzednia ciąża została utracona.
 
reklama
moze spokojnie poczekaj na wizytę wiem ,że to ciężkie ale nikt Ci nie da 100% odpowiedzi czy jestes w ciąży,tym bardziej ze pisałaś ze testy nie wyszly.glowa do góry będzie dobrze,daj znać po lekarzu co i jak
 
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? To dosyć istotne. Wynik 18 wskazuje na ciążę, jednak bardzo wczesną.
 
IMG_20170808_132220.jpg


Testy z dziś rano, mogę się cieszyć? Jutro powtórka z Bety.
 

Załączniki

  • IMG_20170808_132220.jpg
    IMG_20170808_132220.jpg
    501,9 KB · Wyświetleń: 1 391
reklama
Ja takie testy miałam w drugiej ciąży, ale jutro już wszystko będzie wiadomo po badaniu bety ;-)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry