reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ciąża?

Dołączył(a)
10 Kwiecień 2018
Postów
6
Kobietki, pomocy!
Okres spóźnia się już 3 dzień, a jeśli miałby być, to by już był jak zawsze, co do godziny wręcz. Bo u mnie, to jak w zegarku akurat. Co prawda już dłuższy czas staramy się o dziecko, ale bez efektu póki co... :hmm: Dwa testy zrobione. I jedna gruba krecha. Czy jest sens robić betę, czy poczekać jeszcze trochę? To możliwe, że test mógł jeszcze nie wykryć ciąży?
Z góry dziękuję za pomoc :happy:
 
reklama
Mi wykrył dopiero 5 dnia po terminie miesiączki, więc jak najbardziej możliwe. Bety nigdy nie robiłam więc słabo się znam ale słyszałam że jest czulsza niż test więc może już coś pokaże?
 
Mnie przed okresem nigdy test nie wyszedł, nawet dwa dni przed bylamtylko jedna kreska, dopiero w dniu spodziewanego okresu bledziutka kreska
 
11 marca dostałam miesiączke i trwała do 17 marca a 22 marca wspolzylamz mężem i skończył we mnie i tak przez kilka dni A 6 kwietnia dostałam miesiączke i się kończy już a powinnam dostac 11 kwietnia czymożliwe że będę mama testy robie i nic prosze o odpowiedź
 
Ja mam cykl 26 dni. Owu co do dnia, tak samo zawsze było z okresem. A tu proszę taka "niespodzianka". Mąż mówi, że oszaleje w sobotę pójdę na betę, do tego czasu z testami się wstrzymam
 
Ja bym chyba nie wytrzymała :) Też miałam się wstrzymać z testowaniem do środy lub czwartku. Dzisiaj już test zrobiony, coś tam widać ale czy to to? :p Nie wiem. I nie wiem czy nie pobiegnę za chwilę do Rossmanna w poszukiwaniu testu o czułości 10miU/ml i czy nie zrobię jeszcze jednego :p
 
reklama
Do góry