reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ciąża?

Dzisiaj rano siadam na tron, a tu trochę krwi. Nie tyle co na okres, bardziej różowa niż czerwona. Bólu brzucha nie ma. Jest sens czekać do soboty i robić jeszcze betę? :(Ostatnia miesiączka 13 marca, cykl 26
Poczekaj do jutra, jak się rozkręci krwawienie to bety już nie masz co robić.. :(
Jak zaniknie i okaże się plamieniem bez skrzepów to mogła być implantacja.
 
reklama
Kobietki, pomocy!
Okres spóźnia się już 3 dzień, a jeśli miałby być, to by już był jak zawsze, co do godziny wręcz. Bo u mnie, to jak w zegarku akurat. Co prawda już dłuższy czas staramy się o dziecko, ale bez efektu póki co... :hmm: Dwa testy zrobione. I jedna gruba krecha. Czy jest sens robić betę, czy poczekać jeszcze trochę? To możliwe, że test mógł jeszcze nie wykryć ciąży?
Z góry dziękuję za pomoc :happy:
5 dni przed okresem na tescie byl cień...zrobilam bete tez 5 dni przed @ i wyszla ciaza:)
 
Cześć dziewczyny [emoji846] dawno tu nie zaglądałam. Odkąd urodziłam synka Franusia mamy październikowe 2017[emoji4]
Podejrzewam że znowu jestem w ciąży. Ale test cały czas wychodzi negatywny. Nie wiem do kiedy czekać z testem. Czy może wybrać się na betę. Pomóżcie ? Przy pierwszym dziecku od razu były dwie kreski wiec nie wiem co robić. Na zdjęciu przedstawiam

Zobacz załącznik 997345Zobacz załącznik 997346
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny [emoji846] dawno tu nie zaglądałam. Odkąd urodziłam synka Franusia mamy październikowe 2017[emoji4]
Podejrzewam że znowu jestem w ciąży. Ale test cały czas wychodzi negatywny. Nie wiem do kiedy czekać z testem. Czy może wybrać się na betę. Pomóżcie ? Przy pierwszym dziecku od razu były dwie kreski wiec nie wiem co robić. Na zdjęciu przedstawiam

Zobacz załącznik 997345Zobacz załącznik 997346
Jeśli nie jesteś pewna ,to idź na bete ona da wynik pewny , a z testami wiesz jak jest ;)
 
Do góry