reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza czy nie . Czy któraś z was miała podobnie?

Dołączył(a)
25 Sierpień 2020
Postów
1
Witam staram się z mężem o 2 dziecko cykle mam nie regularne wiec ciężko trafić w owulacje . Teraz pokazywało
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wygląda jak kreska fabryczna [emoji848] powtórz jutro z porannego moczu jeśli to ciąża to powinna ciemnej no i najlepiej zrobić innej firmy test. Albo udać się na bete hcg którą da 100 % pewności [emoji4]
Witam staram się z mężem o 2 dziecko cykle mam nie regularne wiec ciężko trafić w owulacje . Teraz pokazywało mi w aplikacji ze owulacja jest 9 staraliśmy się 8 i inne dni płodne bo 9 męża nie było był na szkoleniu . 16 odczuwałam bóle kiedyś jak poszlam z takim bólem do ginekologa stwierdziła ze owulacja mi się zbliża wiec dlatego taki odczuwam ból . Wiec 16 tez się staraliśmy z mężem o dziecko . 20 zrobiłam test wyszły mi 2 kreski z tym ze ta druga bardzo mocno blada prawie nie widoczna ale była .Spodziewany okres miałam 24 sierpnia dostałam 23 a dziś już nie leci mi nic pojedyncze krople wczoraj i przedwczoraj tez był to inny okres niż poprzednie leciało mi więcej ale i tak o wiele mniej niż zazwyczaj zawsze mój okres trwał 5 dni dodam jeszcze ze 19 dzień przed okresem ktory dostałam naszło mnie na zrobienie testu wieczorem i wyszedł negatywny . Nie wiem czy możliwe jest ze jestem w ciazy ? Jutro idę do ginekologa ale już wariuje .[GROUP=][GROUP=][GROUP=][GROUP=][GROUP=][/GROUP][/GROUP][/GROUP][/GROUP][/GROUP]
 
reklama
14 dc test ujemny
15/20 dc testy pozytywne
21 dc test ujemny
Ale wczoraj zaczely bolec mnie piersi wiec raczej nici ze starań i czekamy. 🙁
Testowałam tylko 2 cykle aby sprawdzić czy jest ta owulacja i w jakim stopniu pokrywa się z kalendarzykiem w telefonie. Ja za dwa dni powinnam dostac @ wiec sie okaze czy tym razem sie udalo czy nie
 
Do góry