reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ?

Dołączył(a)
15 Grudzień 2018
Postów
4
Hej,czy któraś z was miala taka sytuacje ,w badaniu USG pecherzyk ciążowy potwierdzony przez kilku lekarzy, wygladajacy na okolo 4tydzień ciazy, kilka testow z moczu negatywne , beta tez >0,10 czyli ze ciazy nie ma.Co to może oznaczać? Czy jeszcze moŻliwa ciąża czy beta ja wyklucza? I jesli nie ciąża to co moze oznaczać taki obraz usg. ? Wklejam tez zdj ,na ostatnim to podobno macica , ale jest tez te pierwsze i sama nie wiem czy to jajnik czy tez macica
 

Załączniki

  • IMG_20181215_192606.jpg
    IMG_20181215_192606.jpg
    524,8 KB · Wyświetleń: 2 499
  • IMG_20181215_192810.jpg
    IMG_20181215_192810.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 949
reklama
Nie rozumiem, pęcherzyk w macicy jest widoczny od bety 1000-1500 więc jak to możliwe, że u Ciebie był widoczny skoro beta nie wskazuje ciąży?
 
Przecież napisałam ze kazdy mowi ze ciąża i to jest pęcherzyk ciążowy. Więc co widzisz na USG te zaznaczone dość duże już ?
 
Po 1 w 4 tygodniu ciąży nie widac na usg kompletnie nic. Po 2 na załączonych zdjęciach nie widać żadnego pęcherzyka ciążowego. Nie wiem do jakich lekarzy chodzisz i u ilu byłas ale jak dla mnie to tutaj ciąży nie widać. Może to być jakiś artefakt.
 
Podobno od 4-6tyg powinno byc juz widać pęcherzyk ciążowy.Bylam u 3 ginekologow,na zdjeciach jest zaznaczone w których miejscach to jest.A z jakiego powodu moze byc ten artefakt?
 
Jak dla mnie beta ewidentnie wskazuje na brak ciąży. I ciężko mi uwierzyć, że jakikolwiek lekarz mógł stwierdzić ciążę.
 
Podobno od 4-6tyg powinno byc juz widać pęcherzyk ciążowy.Bylam u 3 ginekologow,na zdjeciach jest zaznaczone w których miejscach to jest.A z jakiego powodu moze byc ten artefakt?
W 4 tc kobieta zazwyczaj dopiero dowiaduje się, że jest w ciąży i nic wtedy nie widać na usg. Artefakt to może być jakieś odbicie w usg.
Dla pewności zrób jeszcze raz betę w innym labie i wtedy będziesz wiedzieć co i jak.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tutaj też nic nie widzę.
Pęcherzyk ciążowy widać przy becie 1000-1500 jednostek. Siłą rzeczy lekarz nie może zobaczyć nic na usg. Ja byłam na pierwszym usg w 5 tygodniu ciąży i był malutki pęcherzyk w macicy, ale u Ciebie nic nie widać..
 
Do góry