reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ?

Dołączył(a)
25 Listopad 2021
Postów
4
Hej dziewczyny myślicie że to ciąża 😍? Czy raczej się nie nastawiac
STARAMY SIE Z CHLOPAKIEM OD 9 MIESIĘCY O DZIDZIE OKRES SPÓŹNIA MI SIE 10 DNI JESTEM JUZ NASTAWIONA NA CIAZE JEDNAK LUDZIE MÓWIĄ ZE TO NIE CIĄŻA POMOCY BO OSZALEJE 😁
 

Załączniki

  • Snapchat-946005535.jpg
    Snapchat-946005535.jpg
    309,2 KB · Wyświetleń: 665
reklama
Hej dziewczyny myślicie że to ciąża 😍? Czy raczej się nie nastawiac
STARAMY SIE Z CHLOPAKIEM OD 9 MIESIĘCY O DZIDZIE OKRES SPÓŹNIA MI SIE 10 DNI JESTEM JUZ NASTAWIONA NA CIAZE JEDNAK LUDZIE MÓWIĄ ZE TO NIE CIĄŻA POMOCY BO OSZALEJE 😁
Stawiam na ciąże a drugi i 3 test zrobiony i równie pozytywny tylko to potwierdzi :)
 
Kreskę ładnie widać, ale faktycznie jak na 10 dni spóźnienia @ jest za jasna. Beta z krwi to najlepsze rozwianie. Ja przy takiej kresce miałam z krwi wynik 193
 
Hej dziewczyny myślicie że to ciąża 😍? Czy raczej się nie nastawiac
STARAMY SIE Z CHLOPAKIEM OD 9 MIESIĘCY O DZIDZIE OKRES SPÓŹNIA MI SIE 10 DNI JESTEM JUZ NASTAWIONA NA CIAZE JEDNAK LUDZIE MÓWIĄ ZE TO NIE CIĄŻA POMOCY BO OSZALEJE 😁
Dodam że test robiłam 8 dni po braku miesiączki i to wieczorem
 
Dodam że test robiłam 8 dni po braku miesiączki i to wieczorem
Kreska jest natomiast jeszcze nie chwiliła bym się wszystkim o ciąży. Jak na 8 dni to i tak jest "słaba" choć zawsze owulacja mogła się przesunąć. Najlepiej będzie iść na betę z krwi i zrobić powtórkę po dwóch dniach.
 
Jeśli to jest dzisiejsze zdjęcie testu zrobionego 2 dni temu, to ono zupełnie nic nie mówi.
Po prostu po takim czasie testów się nie odczytuje.

A autorko - ja polecam wizytę u ginekologa, bo powodów opóźnień @ może być wiele. A jeśli to ciąża, to byłby już to 6tc - i lekarz co najmniej pęcherzyk w macicy powinien znaleźć.
 
reklama
Dzisiaj zrobię jeszcze jeden test i jutro drugi zobaczymy wtedy
Hej dziewczyny myślicie że to ciąża 😍? Czy raczej się nie nastawiac
STARAMY SIE Z CHLOPAKIEM OD 9 MIESIĘCY O DZIDZIE OKRES SPÓŹNIA MI SIE 10 DNI JESTEM JUZ NASTAWIONA NA CIAZE JEDNAK LUDZIE MÓWIĄ ZE TO NIE CIĄŻA POMOCY BO OSZALEJE 😁
 
Do góry