reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ?

Gratulacje 💕

Dziewczyny, przychodzę również do Was ze zdjęciem mojego testu. Wiem, że beta to jedyne słuszne rozwiązanie, żeby dowiedzieć się czy jestem w ciąży czy nie, ale dziś mamy już piątek, przed nami weekend… Dzisiaj powinnam dostać okresu. Kupiłam na wszelki wypadek test, bo szykował mi się wyjazd i zakupiłam butelkę wina. Coś mnie jednak tknęło, żeby kupić też test i zrobić nawet z popołudniowego sikania. Zrobiłam Ok 15:00. Na początku był czysty, po Ok 5 minutach jak na zdjęciu. Skręca mnie z ciekawości jednocześnie wiem, że to trochę jak wróżenie z fusów aczkowiek mam nadzieję, że wiele z nas przeżywa podobny stan gdy chce się usłyszeć opinię i domniemania innych. Proszę o głos 😂🙈
Tu taki niepewny ten test ale wstrzymalabym sie jednak od picia wina bo moze byc cos na rzeczy I zrobic w poniedzialek bete
 
reklama
Gratulacje 💕

Dziewczyny, przychodzę również do Was ze zdjęciem mojego testu. Wiem, że beta to jedyne słuszne rozwiązanie, żeby dowiedzieć się czy jestem w ciąży czy nie, ale dziś mamy już piątek, przed nami weekend… Dzisiaj powinnam dostać okresu. Kupiłam na wszelki wypadek test, bo szykował mi się wyjazd i zakupiłam butelkę wina. Coś mnie jednak tknęło, żeby kupić też test i zrobić nawet z popołudniowego sikania. Zrobiłam Ok 15:00. Na początku był czysty, po Ok 5 minutach jak na zdjęciu. Skręca mnie z ciekawości jednocześnie wiem, że to trochę jak wróżenie z fusów aczkowiek mam nadzieję, że wiele z nas przeżywa podobny stan gdy chce się usłyszeć opinię i domniemania innych. Proszę o głos 😂🙈

Też powinnam dzisiaj okres dostać 😂 to i ja poproszę o interpretację 😁


Wg mnie i u jednej i u drugiej COŚ delikatnie przebija 👍
ALE ... dzisiaj na forum była dziewczyna, gdzie też kreseczka się przebijała a beta niestety wyszła negatywna.
Także ... bez bety się tu nie obejdzie.
 
Na moje pozytywny 😍😊 ja 3 lata się starałam także rozumiem Ciebie , mnie tutaj pewnie dosyć mieli 🤣 bo co miesiąc to samo widać czy nie widać jest czy jej nie ma ale teraz nie mam wątpliwości 🙈😍♥️
U nas to były dopiero drugie starania. Jeśli wyszło na plus to zachwalać każdemu będę testy owulacyjne. Całe życie żyłam w przeświadczeniu, że jak cykle mam kropka w kropkę po 28 dni to owulację jak w banku mam 14 dnia. A tu guzik. Wg testu miałam 18-19 dnia cyklu. W grudniu skupiliśmy się niepotrzebnie właśnie na 14 dniu, w styczniu poza zbliżeniami dla przyjemności już bardziej pod testy i ten 18 dzień.
 
Wróciłam rano z wyjazdu z hotelu, gdzie nie miałam możliwości kupienia nowego testu. Byłam w labo zrobić betę i progesteron. Ale nie wytrzymałam i kupiłam jeszcze jeden test. Trzecie sikanie od rana. To chyba dobry znak 💕 Ja wiem, że dużo może się wydarzyć, ale jestem taka podekscytowana. Od razu się pokazała
 

Załączniki

  • D42256B0-78F9-468A-BAB4-E50BEB30AC6A.jpeg
    D42256B0-78F9-468A-BAB4-E50BEB30AC6A.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 104
Wróciłam rano z wyjazdu z hotelu, gdzie nie miałam możliwości kupienia nowego testu. Byłam w labo zrobić betę i progesteron. Ale nie wytrzymałam i kupiłam jeszcze jeden test. Trzecie sikanie od rana. To chyba dobry znak 💕 Ja wiem, że dużo może się wydarzyć, ale jestem taka podekscytowana. Od razu się pokazała
Dobrze sie zapowiada 😍
 
Wróciłam rano z wyjazdu z hotelu, gdzie nie miałam możliwości kupienia nowego testu. Byłam w labo zrobić betę i progesteron. Ale nie wytrzymałam i kupiłam jeszcze jeden test. Trzecie sikanie od rana. To chyba dobry znak 💕 Ja wiem, że dużo może się wydarzyć, ale jestem taka podekscytowana. Od razu się pokazała
No piekna kreseczka , to teraz mozna winko otworzyc 0% I powoli swietowac ☺️
 
reklama
Mam już wyniki progesteronu. Beta dalej się robi :) Dla mnie abstrakcja.
 

Załączniki

  • BD376542-4DA4-44B5-A0B4-220CFFD4AD18.png
    BD376542-4DA4-44B5-A0B4-220CFFD4AD18.png
    31,5 KB · Wyświetleń: 61
Do góry