reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie?

reklama
To dzisiaj masz ostatni dzień cyklu?
Też jestem 10dpo ale u mnie test negatywny.
Nie trać jeszcze nadziej! Możesz mieć rozwodniony mocz, to bardzo wczesny etap, zrób za 2-3 dni i daj znać lub betę z krwi to rozwieje wszelkie wątpliwości :)
Ja przeczytałam tu na forum, że jakiejś dziewczynie po 7 dniach wyszło, a u mnie jak 6-9 nic to już myślałam, że sprawa przesądzona, dziś zrobiłam test bez nastawiania się i aż nie mogłam uwierzyć, od razu pojechałam do labolatorium :)
 
Nie trać jeszcze nadziej! Możesz mieć rozwodniony mocz, to bardzo wczesny etap, zrób za 2-3 dni i daj znać lub betę z krwi to rozwieje wszelkie wątpliwości :)
Ja przeczytałam tu na forum, że jakiejś dziewczynie po 7 dniach wyszło, a u mnie jak 6-9 nic to już myślałam, że sprawa przesądzona, dziś zrobiłam test bez nastawiania się i aż nie mogłam uwierzyć, od razu pojechałam do labolatorium :)
Do miesiączki mam jeszcze 5 dni to jakaś nadzieja jest:)
Tylko to czekanie jest okropne.
A ty kiedy robiłaś pierwszy test?
 
Dziewczyny przyszedł mój wynik bety, pozytywne testy się nie myliły ❤️ jak na 10 dni po owulacji patrząc na parametry Diagnostyki wynik chyba wygląda dobrze? Kiedy powinnam udać się do ginekologa?
Proponuję 8-9 tydzień jeśli nic się nie będzie działo 🙂 Gdyby się coś niepokoiło to 6-7 tydzień powinien być ładny zarodek. Z mojego doświadczenia warto chwilę zaczekać i zobaczyć serducho
 
Jeśli dzis/jutro przypada termin miesiączki to bym się udała do ginekologa na spokojnie 2,5-3 tygodnie ;)
Tak zrobiłam i w pierwszej i w drugiej teraz tez tak zrobiłam. 😊
 
Hej, mam do Was pytanie odnośnie bety:
moja znajoma wspominała mi, że ciąża to beta powyżej 5, na forum czytam o różnych parametrach i wnioskach. W Diagnostyce jest napisane, że beta w 3 tygodniu ciąży to 5,8-71,2 mIU/ml, więc zupełnie nie pokrywa się to z niektórymi parametrami, które widziałam na forum. Jakie są normy i jednostki w innych laboratoriach? Czy bez względu na jednostki prawidłowy przyrost powinien wynosić 66%? Tylko po jakim czasie?
 
reklama
Dodam, że wg parametrów Diagnostyki brak ciąży to wynik równy lub mniejszy niż 1, wiec zupełnie inaczej niż w innych laboratoriach. To wychodzi pięciokrotna różnica w parametrach. Jakie parametry są najpopularniejsze tutaj na forum? Bo niestety nie widzę jednostek
 
Do góry