reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie?

reklama
Chodzi o to że miesiączkuję prawie 12 lat. Za każdym razem było wszystko regularnie. A od początku współżycia bez zabezpieczenia nagle się opóźniał @....
Ja też miałam regularne miesiączki, każdy cykl dokładnie 27,5 dnia - początek krwawienia mogłam przewidzieć z dokładnością do kilku godzin. A odkąd przestaliśmy się zabezpieczać wszystko się rozregulowało i już nigdy nie wrocilo do takiej powtarzalności. Tyle, że u mnie max spóźnienie to było 10 dni. Przy tak dużym opóźnieniu poszłabym na pewno do lekarza. Testy wyglądają na negatywne. Zresztą jeśli faktycznie jesteś tydzień przed miesiączką, to jest po prostu za wcześnie na testowanie. Wiem, że jak się zaczyna starania, to chciałoby się od razu trafić, ale cierpliwości.
 
Do góry