reklama

Ciąża czy nie ?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez blackheart, 1 Sierpień 2014.

1. blackheart

blackheart Początkująca w BB

Więc tak, miesiączka spóźnia mi się 4 dni, zwykle mam 28 dniowe cykle. Zrobiłam test, wyszła na nim 1 gruba krecha, odłożyłam go na 15 min i zapomniałam o nim na długo, ok pare godzin. Chciałam go wyrzucić gdy zobaczyłam, że idealnie pod T jest wąska blada kreska że nie można określić jej koloru, wygląda trochę jak zaciek. Dokładnie wygląda tak że przed tą kreseczką papierek jest troszkę innego koloru i ten kolor kończy się tą właśnie krreseczką idealnie pod T. Zrobiłam go przed dniem spodziewanej @ iż już czułam, że jej nie dostanę. Powtórzę test jutro. Nie wiem jednak czy coś takiego przytrafiło się którejś z was a byłyście w ciąży?

Przy lekkim ściemnieniu zdjęcia to wygląda tak

wtf.jpg

2. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Mozesz byc spokojna, czasami tez tak mialam a w ciazy nie bylam, jakby byly dwie wyrazne kreski to tak:)

3. reklama
  4. blackheart

blackheart Początkująca w BB

:) Dla mnie to i dobrze bo mam dużo jeszcze pracy przed sobą i smutno, bo jednak dziecko to wielki skarb. Uspokoiłam się nieco :)

5. kamilcia2101

kamilcia2101 Zaciekawiona BB

Jak dla mnie to jest ciąża. Koleżanka miała identycznie i to przy dwóch ciążach... :-):-):-):-)

6. ookatkaoo1993

ookatkaoo1993 Fanka BB :)

Ja miałam to samo... moje II kreski na pierwszych testach wychodziły po godzinie.... po 3 po 30 minutach... dopiero pare dni po spodziewanej @ wyszły odrazu...

Dla mnie to ciąża.

7. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

u każdego jest inaczej więc radzę powtórzyć test albo od razu udać się na badania z krwi

8. rurka

rurka Fanka BB :)

:) ... cztery testy robiłam.. w odstepach dwudniowych... wszystkie cztery właśnie takie jak Twój... ostatniego dnia poleciałam na beta hcg... wynik 287 ...jestem w 7 tc :-D

Ale!! raz miałam takiego bladziocha...jak sie później okazało jeszcze przed owulacją... i nie wiem dlaczego a w ciąży jeszcze nie byłam!... więc powtórz test a najlepiej bata hcg zrób i bedzie jasne :-D

Tak czy siak...powodzenia i najlepszego dla Ciebie wyniku życzę!!!!

9. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Przy obecnej ciąży test robiony w 29dc wyglądał identycznie :-D
    Chociaż dziwię Ci się, że piszesz na forum, zamiast od razu lecieć po 2 inne testy do apteki...

10. reklama
  11. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

Ja też myślę, że warto powtórzyć test, a najlepiej zrobić taki z krwi, on już całkiem rozwieje wątpliwości.
    Kiedyś też tak miałam, że po godzinie pojawil się ślad kreski, w ciąży nie byłam, więc trudno powiedzieć. Ale jeżeli nie dostaniesz okresu to warto i tak zrobić test.

12. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Test po paru godzinach jest nieważny, na płytce zachodzą inne reakcje chemiczne. Co nie znaczy, że nie jesteś w ciąży.
    Zrób nowy test.
    Powodzenia!

Poleć forum