reklama

Ciąża czy nie ?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez madlen35143, 6 Kwiecień 2016.

witch84
Najlepsza odpowiedź witch84, 6 Kwiecień 2016
PS. Jeśli data dotyczy zeszłego roku, to już powinnaś urodzić :P 27.04 w tym roku jeszcze nie było :) A tak na poważnie. Może być tak, że ta spóźniona... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. madlen35143

madlen35143 Początkująca w BB

Witam.
    Mam pewien problem i chciałabym dowiedzieć się czy to może być ciąża. Może zacznę od początku, mam 38 lat i jestem mamą dwóch wspaniałych córek jedna 12, a druga 11 lat . Z mężem uprawiamy seks 2 i 3 dnia po miesiączce bez zabezpieczenia, przy czym on nigdy nie robi tego do środka, w pozostałych dniach używamy prezerwatywy przy czym też mąż nie robi tego do środka tylko na zewnątrz.Dodam, że z mężem bardzo uważamy by nie zajść.
    Ostatnio spóźnił mi się okres powinnam dostać 21, a dostałam 27.04. ale krwawienie było bardzo obfite od razu wyleciało ze mnie z mnóstwo krwi ze skrzepami wielkości kurzego jaja . Wczoraj zrobiłam sobie test i wyszedł pozytywny. Czy to możliwe, że jestem w ciąży?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13896019 by witch84, 6 Kwiecień 2016
  3. witch84

witch84 Fanka BB :)

Głosów: 2
    PS. Jeśli data dotyczy zeszłego roku, to już powinnaś urodzić :p 27.04 w tym roku jeszcze nie było :)

A tak na poważnie. Może być tak, że ta spóźniona miesiączka to poronienie. Robiłaś test - a beta hcg jeszcze się utrzymuje, bo nie spadła. Na Twoim miejscu wybrałabym się do ginekologa na USG, by sprawdził czy wszystko jest w porządku.
    Możesz spróbować zrobić w laboratorium badanie z krwi, a potem powtórzyć po 48h. Jeśli przyrośnie - to jest ciąża. Jeśli będzie malało - to było poronienie.

witch84, 6 Kwiecień 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. madlen35143

Sorry pomyliłam się to było 27.03.2016r

6. madlen35143

Dodam, że od 8 marca brałam antybiotyk Dokxycyclinum, Mucosolwan i Pyralgine,gdyż byłam chora.

Poleć forum