reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy poronienie? Help!

Ja mam cykle 31, a po 4 poronieniach chodziłam na monitoringi cyklu i owu raz miałam w 11dniu a raz w 20. Raz czułam ciążę, ale samoistnie poronilam i @ spoznila sie tydzień, ale krwawienie było normalne. Jeśli to było poronienie możesz nawet kolejny miesiąc czekać na @. To Twoja pierwsza ciąża?
Mam nadzieję, że to jednak późne zagniezdzenie, czego Ci życzę! W Twojej sytuacji chyba nic wcześniej niż w Nowym Roku nie dowiesz się, żeby mieć pewność 100procent.
Pisała że stara się o 2ciaze :-)
 
reklama
Ja pierwsza ciążę poronilam następna bez komplikacji trzecia poroniona a aktualnie 31 tydzien czwartej. W tej miałam krwawienie w 9 tygodniu nie wiadomo skąd ale z dzidzia było wszystko ok więc nie zakładaj od razu najgorszego scenariusza być dobrej mysli
 
Moje poronienie w 7tc było jak ekstremalna miesiączka, bardzo bolesna i obfita. Takie plamienie to chyba nie musi nic złego oznaczać. Trzymaj się i bądź dobrej myśli!
 
Ja miałam podobnie, raz nawet w 12 tyg krwawiłam i lekarze nie byli wstanie stwierdzić od czego. Kazali wziąść paracetamol i wracać do domu. Urodziłam po terminie

Po poronieniu do 3 dni testy mogą wyjść pozytywnie , później już nie. Więc powtórz testy co dwa dni
Paracetamol ? Gdzie tak bezmyślnie podchodzą do ciąży i ciężarnej? W głowie się nie mieści..
 
Paracetamol ? Gdzie tak bezmyślnie podchodzą do ciąży i ciężarnej? W głowie się nie mieści..

Jak się później dowiedziałam to szpital zajmujący się trudnymi ciążami. Często widziałam tam krwawiące ciężarne na rożnym etapie. Widocznie mój przypadek był lekki.
Nawet mi mówili, ze skoro dwie ciąże donosiłam to mi leków nie trzeba. A gdybym miała Te wadę o której im mówiłam to bym ciąży nie donosiła. Porażka. W Polsce jest dużo lepiej
 
Tibix Nie masz możliwości iść do prywatnego ginekologa? Ja znalazłam polską przychodnię i potwierdzono mi ciążę w 5 tyg na podstawie usg[emoji5]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje za odpowiedzi. W Uk standardem jest leczenie wszystkich na wszytko paracetamolem. Nie mam możliwości wybrania sie do lekarza - jest jeden ale jest okres swiąteczny i nie miał miejsc bo teraz jest na urlopie. Nie mam plamień ani nic, ale tez żadnych objawów ciążowych :( ostatnio bolały mnie poersi, miałam mdłości, a tym razem zero. Kolezanka mnie pociesza, ze każda ciąża inna, ale jednak jakby występowały to byłabym spokojniejsza, ze wszystko idzie w dobrym kierunku...a tak to ta niepewność mnie dręczy i nie moge sie wyluzować :(
 
reklama
reklama
Do góry