reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza czy przeziebienie?

Justikkk26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
29
A więc od początku ...
Cykle 28 dniowe lecz w tym cyklu było inaczej, w 24 dc dostalam krwawienie które trwało 2 dni trzeci dzień brazowe plamienie... więc pomyślałam że czasami tak się zdarza i jak było krwawienie to o ciąży mogę zapomnieć , do tego przestały mnie bolec piersi które bolały od owulacji wlasnie do tego krwawienia. Od 2 dni (2 dni po terminie planowanej miesiączki) jestem mega oslabiona, przeziębiona, leze w łóżku i staram się leczyć naturalnie. Może wieczorem poczuje się lepiej żeby pojechać po test...czytalam juz na forach ze przeziebienie jak najbardziej ale co z tym krwawieniem? czy któraś z Was tak miala? Czy to mogło być plamienie implantacyjne?
 
reklama
Kobieta kobiecie... przykre to jest. Zapytalam czy któraś z Pan miala takie krwawienie, jeśli nie to nie odpisuje, proste... do czego ten świat dąży nie ogarniam
 
Ale tu Cię nikt nie zbada na odległość, tak samo czarodziejskiej kuli nie mamy żeby zobaczyć co Ci się dzieje

Ps.
Uwielbiam ten tekst "kobieta kobiecie" 🙈
 
Kobieta kobiecie... przykre to jest. Zapytalam czy któraś z Pan miala takie krwawienie, jeśli nie to nie odpisuje, proste... do czego ten świat dąży nie ogarniam
I wytłumacz mi proszę co ci da wiedza, że u mnie czy u Krystyny z gazowni wystąpiło krwawienie implantacyjne? To znaczy, że u Ciebie też musi? Bardzo niewiele kobiet tego doświadcza. A plamienie w środku cyklu może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi równie dobrze.

Jedyny sposób aby stwierdzić ciążę to test lub beta. Więc nie rozumiem o co pretensje.
 
Tak masz rację nic mi nie da. Ale po 2 latach starań każda taka sytuacja jest dla mnie nadzieją. Jeśli miala bym taka możliwość zrobila bym betę ale w kraju w którym mieszkam nie robią tego badania od tak sobie, trzeba mieć skierowanie. Poczuje się lepiej pojade po test. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry