reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza czy przeziebienie?

Dzis zrobilam test. Po 10 minutach taka blada kreseczka się pojawiła... nie nakręcam się, test powtórzę w piatek
nie chce być nie miła , ale test czyta się w odpowiednim czasie tzn pewnie 5minur potem wynik może być przekłamany , a jaka czułość Testu ? Nie możesz iść na betę ?
 
reklama
Test o czułości 10.
Na ulotce pisze ze wynik juz w 3 minuty natomiast po 10 min zignorować wynik.
Na betę niestety nie pojde na razie ponieważ tu w niemczech trzeba mieć skierowanie wiec najpierw musiala bym isc do rodzinnego a jestem konkretnie przeziębiona i to się wiąże z wykonaniem testu na covid wiec odpuszczam i siedzę w domu na razie. Dzięki za odpowiedź, na razie tak jak napisałam nie nakręcam się i testuje za 2 dni ponownie
 
Test o czułości 10.
Na ulotce pisze ze wynik juz w 3 minuty natomiast po 10 min zignorować wynik.
Na betę niestety nie pojde na razie ponieważ tu w niemczech trzeba mieć skierowanie wiec najpierw musiala bym isc do rodzinnego a jestem konkretnie przeziębiona i to się wiąże z wykonaniem testu na covid wiec odpuszczam i siedzę w domu na razie. Dzięki za odpowiedź, na razie tak jak napisałam nie nakręcam się i testuje za 2 dni ponownie
najlepiej by było jakbyś zrobiła test w dniu miesiączki mniej stresu , rozumiem to siedź w domu i dbaj o siebie
 
Dzis zrobilam test. Po 10 minutach taka blada kreseczka się pojawiła... nie nakręcam się, test powtórzę w piatek
Wiem, że Ci zależy, ale po 10 minutach nie ma co odczytywać testu, bo jest już nieważny. Kreseczka powinna pojawić się w czasie wskazanym w instrukcji. Dla pewności powtórz, ale na spokojnie za parę dni.
 
Do góry