reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza czy to za wcześnie ?

No właściwie nic takiego nie powiedział tylko właśnie ze może być puste jajo ale może być za wcześnie i mała ciaza i poczekamy dwa tyg . A w przypadku jak już teraz nie zajdzie on bierze to w swoje skrzydła i będziemy robić tak żebym zaszła mówił coś o sprawdzeniu drożności jajowodów ale nigdy nie mailam z tym problemu w ciaze zachodziłam zawsze w 1 bez problemu donoszona jakbym nie była w ciazy , 2 się rozpadła biochemiczna , a 3 tez była bez problemu ale serduszko nie ruszyło(rzekomo tsh mogło zawinić wiec to unormowalam ) . Zrobię betę w tyg zobacz jaki jest przyrost
Czyli masz za sobą 2 poronienia z rzędu? Jakie miałaś TSH w tej trzeciej ciąży?
 
reklama
Czyli masz za sobą 2 poronienia z rzędu? Jakie miałaś TSH w tej trzeciej ciąży?
Tak w 3 miałam 5.8 przy 8 tyg . Potem odczekalam 3 mc po i zrobiłam spadła2,8 potem po
Miesiącu znów sprawdziłam i znów wzrosła do 4,8 i dostałam leki spadła do 0,3
 
Tak w 3 miałam 5.8 przy 8 tyg . Potem odczekalam 3 mc po i zrobiłam spadła2,8 potem po
Miesiącu znów sprawdziłam i znów wzrosła do 4,8 i dostałam leki spadła do 0,3
Czekaj czekaj. Czyli nie dostałaś leków od razu po tym pierwszym TSH?
Poza tym szczerze mówiąc wątpię, żeby taki wynik wpłynął na poronienie.
A teraz ciągle kontrolujesz tarczycę, jesteś pod opieką endokrynologa?
 
Czekaj czekaj. Czyli nie dostałaś leków od razu po tym pierwszym TSH?
Poza tym szczerze mówiąc wątpię, żeby taki wynik wpłynął na poronienie.
A teraz ciągle kontrolujesz tarczycę, jesteś pod opieką endokrynologa?
Tak i tak - jeśli będzie potwierdzona ciaza muszę się zgłosić
 
Dodam jeszcze ze beta która miała 61.8 była robiona w poniedziałek w którym wyszła blada kreska na teście 3 dni wczesnej na super czułym teściem piatek rano nic nie wychodziło . Czy to mógł być zwyczajnie początek caizy a ja poleciałam do lekarza zamiast poobserwować betę i odczekać chociaż z tydzień . Wydaje mi się ze owulacja mi się obsunęła o 7 dni równe takie odniosłam wrażenie ale po owulacji tym typowym w moim przypadku jakby czegoś w brzuchu zaczelam mieć uczucie jakbym miała dostać okres do dnia dzisiejszego .
 
Ostatnia edycja:
Dodam jeszcze ze beta która miała 61.8 była robiona w poniedziałek w którym wyszła blada kreska na teście 3 dni wczesnej na super czułym teściem piatek rano nic nie wychodziło . Czy to mógł być zwyczajnie początek caizy a ja poleciałam do lekarza zamiast poobserwować betę i odczekać chociaż z tydzień . Wydaje mi się ze owulacja mi się obsunęła o 7 dni równe takie odniosłam wrażenie ale po owulacji tym typowym w moim przypadku jakby czegoś w brzuchu zaczelam mieć uczucie jakbym miała dostać okres do dnia dzisiejszego .
No jeśli taką betę miałaś w poniedziałek, to owulacja na pewno Ci się przesunęła.
Teraz to sobie możemy gdybać, zrób betę i wtedy zobaczymy ;)
 
Hej i jak sytuacja?
Nie byłam zrobić dziecko mi się rozchorowało a niestety na betę muszę jechać 30 km , a teraz już w piątek mam lekarza zleci . Jak narazie nic się nie dzieje mam tkliwe piersi zmieniony apetyt i lekkie skurcze jak można to nazwać raz na środku raz jeden bok raz drugi ;) ale to nic wielkiego bolącego jestem dobrej myśli .
 
reklama
Do góry