reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza czy to za wcześnie ?

To, że jeszcze nie ma zarodka, to na tym etapie raczej nie jest nic niepokojącego, bo faktycznie owulacja mogła się przesunąć. Bardziej dziwi mnie to, że 4 dni po becie 61 było już widać pęcherzyk, bo to praktycznie niemożliwe. Nie masz żadnych plamień? Bo albo w labie się pomylili, albo to już jest wartość spadkowa, albo to pęcherzyk pozorny, który pojawia wtedy, gdy jest też ciąża pozamaciczna. Nie chcę się absolutnie straszyć, bo oczywiście może się okazać, że wszystko jest dobrze, ale ja bym na Twoim miejscu powtórzyła betę
Norma
Laboratoryjna było 5-71 3 tyg u mnie było 61.8 także nie wiem
Wynik bety był z poniedziałku a wczoraj (piątek )byłam na wizycie także minęło kilka dni od bety
Pęcherzyk ? Nie jajo płodowe puste nic nie było w środku może złe nazywam rzeczy
 
reklama
Norma
Laboratoryjna było 5-71 3 tyg u mnie było 61.8 także nie wiem
Wynik bety był z poniedziałku a wczoraj (piątek )byłam na wizycie także minęło kilka dni od bety
Na te normy nie patrz, bo one nic nie mówią. Nawet jeśli przy tak małych wartościach beta rośnie 150% co 48h, to w środę miałabyś 150, a w piątek niecałe 400, a to i tak są super przyrosty. Pęcherzyk można uwidocznić przy becie ok. 1000, więc coś tu ewidentnie nie gra. Dziwię się, że lekarz na to nie zwrócił uwagi. Mówiłaś mu o tej becie?
 
Na te normy nie patrz, bo one nic nie mówią. Nawet jeśli przy tak małych wartościach beta rośnie 150% co 48h, to w środę miałabyś 150, a w piątek niecałe 400, a to i tak są super przyrosty. Pęcherzyk można uwidocznić przy becie ok. 1000, więc coś tu ewidentnie nie gra. Dziwię się, że lekarz na to nie zwrócił uwagi. Mówiłaś mu o tej becie?
Tak mówiłam powiedział ze mała . I wspomniał o pustym jaju płodowym ze mogę krwawić oraz dał mi progesteron w razie w . Jakby coś się działo krwawienie to się zgłosić jak nie to za dwa tyg usg
 
Tak mówiłam powiedział ze mała . I wspomniał o pustym jaju płodowym ze mogę krwawić oraz dał mi progesteron w razie w . Jakby coś się działo krwawienie to się zgłosić jak nie to za dwa tyg usg
Tak czy siak lepiej powtórz betę w poniedziałek i później w środę. I koniecznie kontroluj, czy nie masz jakichś bóli po jednej stronie.
 
Na te normy nie patrz, bo one nic nie mówią. Nawet jeśli przy tak małych wartościach beta rośnie 150% co 48h, to w środę miałabyś 150, a w piątek niecałe 400, a to i tak są super przyrosty. Pęcherzyk można uwidocznić przy becie ok. 1000, więc coś tu ewidentnie nie gra. Dziwię się, że lekarz
Tak czy siak lepiej powtórz betę w poniedziałek i później w środę. I koniecznie kontroluj, czy nie masz jakichś bóli po jednej stronie.
A co znaczą bóle po jednej stronie ? Mam momenty ze mnie ciągnie delikatnie raz jedna raz druga strona albo całość jakbym miała zakwasy mnie boki . Powiedział tylko ze owulacja z prawego jajnika tylko tyle
 
A co znaczą bóle po jednej stronie ? Mam momenty ze mnie ciągnie delikatnie raz jedna raz druga strona albo całość jakbym miała zakwasy mnie boki . Powiedział tylko ze owulacja z prawego jajnika tylko tyle
Takie ciągnięcie jest normalne, więc spokojnie.
Ból tylko po jednej stronie może oznaczać ciążę pozamaciczną. Raczej to Ciebie nie dotyczy, ale tak jak mówiłam, lepiej zachować czujność :)
 
Takie ciągnięcie jest normalne, więc spokojnie.
Ból tylko po jednej stronie może oznaczać ciążę pozamaciczną. Raczej to Ciebie nie dotyczy, ale tak jak mówiłam, lepiej zachować czujność :)
Myśle żeby już widzal ze złe ulokowana ciaza jeśli chodzi o pozamaciczna
 
Myśle żeby już widzal ze złe ulokowana ciaza jeśli chodzi o pozamaciczna
Nie,nie widziałby. Przy takiej becie ciężko cokolwiek dostrzec na USG,więc jak najbardziej pozamaciczna jest możliwa bo pęcherzyk,który widział lekarz to może być właśnie pęcherzyk rzekomy. Powtórz betę.
 
reklama
Myśle żeby już widzal ze złe ulokowana ciaza jeśli chodzi o pozamaciczna
Przy takiej becie to ja jestem w szoku, że on w ogóle coś widział. Moim zdaniem podejście lekarza bardzo lekceważące.
Powtórz koniecznie betę, bo 2 tygodnie czekania to nie jest teraz dobry pomysł.
 
Do góry