reklama

Ciąża czy urojenia;)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Dzp25, 7 Kwiecień 2016.

1. Dzp25

Dzp25 Zaciekawiona BB

Witam,
    Pewnie się nakrecam ale może ;)
    Ostatnia miesiączkę miałam 17 marca.
    Kochałam się z mężem 2 i 3 kwietnia gdzie doszło do pełnego wytrysku.
    Od wtorku boli mnie brzuch i czasami jest mi strasznie gorąco. Następna miesiączkę mam mieć 13 kwietnia.
    Dodam że nigdy wcześniej nie miałam tak przed olresem.
    Czy mozliwe że jestem będę w ciąży?

2. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Jeśli uprawialas seks to możliwość jest zawsze :) (trzymam kciuki).(ale to dopiero 5dni)
    Poczekaj do terminu miesiączki to tylko kilka dni i zrób test, a najlepiej betę z krwi :) a jeśli się nie udało to próbuj dalej, może owulacje masz innego dnia i trzeba próbować tez w inne dni :)

3. reklama
  4. Dzp25

Dzp25 Zaciekawiona BB

Dopiero zaczynamy starania, a nie zaczęliśmy w dni płodne wg kalendarza. Więc pewnie mało prawdopodobne. Ale wiem że jak kobieta mocno chce to widzi wszystkie objawy;)
    Przy pierwszej ciąży udało się za pierwszym razem więc wiem że nie można mieć znowu tyle szczęścia :(

5. justjestem

justjestem Fanka BB :)

Toć to nawet do zapłodnienia jeszcze nie doszlo. Zaplodnienie nastepuje 7-10 po owulacji. Jeśli kochałaś się z mężem w czasie owulacji i ona w ogóle byla, za 10 dni możesz zrobić test najszybciej i to najlepiej z krwi beta hcg.

6. gosia081145

gosia081145 Fanka BB :)

za szybko na objawy moim zdaniem ... :)

7. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Urojenia.
    Wmawiasz sobie objawy.
    Poczekaj do terminu i zrób test.

8. Jugosława

Jugosława Fanka BB :)

Coś pomyliłaś chyba ;)
    Zapłodnienie 7-10 dni po owulacji? Niee

9. justjestem

justjestem Fanka BB :)

Przepraszam, mialam na myśli zagnieżdżenie :)

10. reklama
  11. Jugosława

Jugosława Fanka BB :)

Tak właśnie myślałam :)

12. Madzia33o2

Madzia33o2 Początkująca w BB

Witam dziewczyny! Ja tez mam problem z okresleniem czy jestem w ciazy i rownierz zastanawiam sie czy to nieurojenia ;) moj cykl trwa 33 dni odziwo lekarz umnie stwierdzil owulacje 12 dc. Jakies 6 dni po owu strasznie bolal mnie jajnik nastepnego dnia drugi. A od ok. 5dni boli mnie podbrzusze czasami dosc intensywnie. Dodam ze tem. Niespada ponizej 37 mierze codziennie rano. Sluz taki bialy z przezroczystym. Oczywiscie test robilam i negatywny i teraz niewiem czy za wczesnie czy poprostu niewyszlo. @ ma byc dopiero za 5 dni! A mnie juz ciekawosc nosi.

Poleć forum