reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy urojenia;)

Dołączył(a)
7 Kwiecień 2016
Postów
11
Witam,
Pewnie się nakrecam ale może ;)
Ostatnia miesiączkę miałam 17 marca.
Kochałam się z mężem 2 i 3 kwietnia gdzie doszło do pełnego wytrysku.
Od wtorku boli mnie brzuch i czasami jest mi strasznie gorąco. Następna miesiączkę mam mieć 13 kwietnia.
Dodam że nigdy wcześniej nie miałam tak przed olresem.
Czy mozliwe że jestem będę w ciąży?
 
reklama
Jeśli uprawialas seks to możliwość jest zawsze :) (trzymam kciuki).(ale to dopiero 5dni)
Poczekaj do terminu miesiączki to tylko kilka dni i zrób test, a najlepiej betę z krwi :) a jeśli się nie udało to próbuj dalej, może owulacje masz innego dnia i trzeba próbować tez w inne dni :)
 
Dopiero zaczynamy starania, a nie zaczęliśmy w dni płodne wg kalendarza. Więc pewnie mało prawdopodobne. Ale wiem że jak kobieta mocno chce to widzi wszystkie objawy;)
Przy pierwszej ciąży udało się za pierwszym razem więc wiem że nie można mieć znowu tyle szczęścia :(
 
Toć to nawet do zapłodnienia jeszcze nie doszlo. Zaplodnienie nastepuje 7-10 po owulacji. Jeśli kochałaś się z mężem w czasie owulacji i ona w ogóle byla, za 10 dni możesz zrobić test najszybciej i to najlepiej z krwi beta hcg.
 
Toć to nawet do zapłodnienia jeszcze nie doszlo. Zaplodnienie nastepuje 7-10 po owulacji. Jeśli kochałaś się z mężem w czasie owulacji i ona w ogóle byla, za 10 dni możesz zrobić test najszybciej i to najlepiej z krwi beta hcg.

Coś pomyliłaś chyba ;)
Zapłodnienie 7-10 dni po owulacji? Niee
 
reklama
Witam dziewczyny! Ja tez mam problem z okresleniem czy jestem w ciazy i rownierz zastanawiam sie czy to nieurojenia ;) moj cykl trwa 33 dni odziwo lekarz umnie stwierdzil owulacje 12 dc. Jakies 6 dni po owu strasznie bolal mnie jajnik nastepnego dnia drugi. A od ok. 5dni boli mnie podbrzusze czasami dosc intensywnie. Dodam ze tem. Niespada ponizej 37 mierze codziennie rano. Sluz taki bialy z przezroczystym. Oczywiscie test robilam i negatywny i teraz niewiem czy za wczesnie czy poprostu niewyszlo. @ ma byc dopiero za 5 dni! A mnie juz ciekawosc nosi.
 
Do góry