reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy zwidy?

reklama
Ja też mam wrażenie, że jest tam jakiś cień widoczny. U mnie w dniu spodziewanej miesiączki był właśnie taki cień, który ma teraz 7 lat. Kolejnego dnia kreska była już dużo bardziej widoczna, więc chyba nie ma co filozofować, tylko powtórzyć test, to tylko kilka zł. Na ten moment nie bardzo rozumiem tę wizytę u lekarza, bo jeśli test o czułości 10 jest niewyraźny, to lekarz tym bardziej nic nie stwierdzi.
 
Ja widzę kreskę na tym zwykłym zdjęciu. Miałam taką samą w maju. Obecnie 35 tc :) powtórz z porannego moczu jutro albo za dwa dni . Powodzenia.

Zwidy!
Nie rozkręca się testów, nie robi się negatywów zdjęcia, jeśli kreska jest, to jest i żadne czary tego nie zmienią.
U Ciebie zdecydowanie negatyw, może za wcześnie zrobiony, może wadliwy, ale nie doszukuj się kreski na siłę, bo jej nie ma.
Ten u góry jest dzisiejszy. Czekam na bete
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-11-28-17-57-27-39_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-11-28-17-57-27-39_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    423,9 KB · Wyświetleń: 212
reklama
Do góry