reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy zwidy?

Odebrałam, < 2,3mIU/mL. Miałam plamienie 5 dni temu w dniu spodziewanej miesiączki dosłownie kilka kropel m zastanawiam się czy mogło być za wcześnie na bete
5 dni po planowanej miesiączce to nie jest za wcześnie. Niestety te testy lubią przeklamywac. Beta oznacza niestety, ze ciąży nie ma. 🥺
 
reklama
@xyza zostało tu już widzę napisane dość dużo na ten temat, ale pozwolę sobie i ja na komentarz.
Po 1. Na teście kreska jest albo jej nie ma, a filtrów się nie robi. Pisałaś , że u ciebie była ciąża bo była widoczna kreska dzięki filtrowi.
Sorry ale ja w to nie wierzę za żadne skarby świata 😶 Bo kreskę bez filtru albo widać, albo nie. Albo jest albo jej nie ma.
Dzisiaj może jej nie być, ale za 2 dni może już być widoczna- to tak. Ale nie ma sytuacji że test jest bieluteńki a filtr go pokazuje.
Sorry jeszcze raz ale to się kupy nie trzyma.
Po 2. Zrobiłaś betę parę dni po spodziewanym okresie.
Gdybyś była w ciąży, to test na 100% by coś pokazał.
Bo faktem.jest, że testy nie raz pokazują brak ciąży, a beta wskazuje że jest wczesna ciąża.
A tu masz czarno na białym, że nic nie ma.

Widzę, że bardzo bardzo bardzo zależy ci na ciąży, bo twoje pytania pokazują się systematycznie. Ale wydaje mi się też, że starasz się na siłę pokazać coś czego nie ma.
Gdy będziesz w ciąży to po prostu w niej będziesz i wtedy na pewno nie będziesz musiała się niczego doszukiwać na siłę.
Z niczego ciąża ci nagle nie wyskoczy, że tak powiem może nieco brutalnie.
 
Odebrałam, < 2,3mIU/mL. Miałam plamienie 5 dni temu w dniu spodziewanej miesiączki dosłownie kilka kropel m zastanawiam się czy mogło być za wcześnie na bete
spróbuj zrobić betę za kilka dni. Ja tez miałam takie kreski na tych testach i dzień później beta wynosiła 3,25, wiec w momencie testu była na pewno niższa, a jednak testy ją wylapaly🤷‍♀️
 
Nie jesteś w ciąży.
Jeśli masz regularne miesiączki, to nie nakręcaj się przesuniętą owulacją, tylko działaj od następnego cyklu.
 
Odebrałam, < 2,3mIU/mL. Miałam plamienie 5 dni temu w dniu spodziewanej miesiączki dosłownie kilka kropel m zastanawiam się czy mogło być za wcześnie na bete
Czyli jednak udało Ci się zrobić bete i nie czekać na wynik 4 dni. Beta nie jest zrobiona za wcześnie. W ciąży nie jesteś.
 
Widzę, że znów trzeba tłumaczyć działanie testów. Otóż tej drugiej kreski nie malują ciążowe wróżki. Ona tam jest ZAWSZE tylko pod wpływem reakcji chemicznej zabarwia się lub nie. Nakładając tak filtry to nawet test polany wodą będzie je pokazywał, a większość testów facelle ma po prostu bardzo widoczne kreski fabryczne i mogę Wam tu zwołać całą masę dziewczyn, które miały na nich kreski zdecydowanie bardziej widoczne bez filtrów, a ciąży nie było.
To jest kawałek papierka, którego produkcja kosztuje kilka groszy naprawdę warto wiedzieć jak należy z niego korzystać żeby później nie pisać głupot.
A jak komuś filtry przepowiadają ciążę to na tiktoku też jest filtr mówiący czy jesteście w ciąży, nawet testu robić nie trzeba. Ma on dokładnie tyle sensu co nakładanie filtrów na sikany test
 
reklama
Do góry