reklama

Ciąża... do lekarza prywatnie czy NFZ?

ema3

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Chodzę na fundusz. Płacę bardzo wysokie podatki tak więc nie rozumiem czemu miałabym chodzić prywatnie. Do specjalistów czasami wybiorę się prywatnie jak akurat nie chce mi się czekać miesiącami na przyjecie ( podobnie do ginekologa). Ale przychodnię rodzinna mam na nfz.
I na szczęście trafiłam na taką, do ktorej nie ma problemu z zapisami. Mianowicie jeśli dzwonię tego samego dnia, to od razu dostaję się tego samego dnia. No chyba, że będę dzwoniła po południu. W takim przypadku faktycznie dostanę sie do lekarza następnego dnia.
https://www.polacywewloszech.com/2019/02/23/czym-zajmuje-sie-lekarz-rodzinny-i-jak-go-wybrac/

Ostatnia edycja:
reklama

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
To masz duże szczęście. Ja chodzę prywatnie, bo na ginekologach z NFZ już kilka razy się zawiodłam.

Rozwiązania
0
Moje doświadczenia z państwową służbą zdrowia też są nieprzyjemne dlatego w trakcie obu ciąży chodziłam prywatnie. Oczywiście, jest to koszt czasem wyższy niż mogło się nam wydawać na początku. Ja miałam szczęscie trafić do świetnego dr Kwiecińskiego i dzięki temu miałam absolutne poczucie spokoju. Dzięki temu mam dwóch małych łobuziaków:)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019