reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP

U mnie jednak raczej nic nie będzie, brzuch dalej boli jak na @, temperatura niska jak zawsze. Dzisiaj spróbuję się do lekarza zarejestrować, może będzie mniej więcej w stanie określić czy i kiedy mogę się spodziewać okresu.
U mnie tez bola brzuch i krew z sluzem ale polozna stwierdzila ze jak plamienie jest do 3 dni to moze to byc implantacyjne zobaczymy wyniki po 17
 
reklama
Wynik negat. To okres w czwartek do lekarza 😉
Szkoda:/ ale badzmy dobrej myśli ;) Ja miałam iść wczoraj do lekarza, ale oczywiście odwolal wizyty. Za tydzień też nie wiadomo czy przyjdzie. A ja typowo jednak przed jak przed okresem. Dostałam migreny, mdli mnie, temp 36 stopni, ból podbrzusza. Niech ten okres już przychodzi bo się męczę tylko ;( A w sobotę robiłam test negatywny. To już się nic w tej kwestii nie zmieni. Tylko gorzej jak naprawdę nie przyjdzie. Bo nie wyobrażam sobie mieć takich objawów np. kilka miesięcy.
 
Szkoda:/ ale badzmy dobrej myśli ;) Ja miałam iść wczoraj do lekarza, ale oczywiście odwolal wizyty. Za tydzień też nie wiadomo czy przyjdzie. A ja typowo jednak przed jak przed okresem. Dostałam migreny, mdli mnie, temp 36 stopni, ból podbrzusza. Niech ten okres już przychodzi bo się męczę tylko ;( A w sobotę robiłam test negatywny. To już się nic w tej kwestii nie zmieni. Tylko gorzej jak naprawdę nie przyjdzie. Bo nie wyobrażam sobie mieć takich objawów np. kilka miesięcy.
Ja w 1 ciazy to wymiotowalam i mnie mdlilo do konca 7 miesiaca... to bylo straszne
 
Szkoda, ale przynajmniej wiesz że wrócił już okres [emoji846]
Dokladnie i jak cos to bedzie latwiej samemu sobie obliczyc juz cos. Jestem zdziwiona ze po 2 tyg juz okres liczylam na czekanie conajmniej 2 mies. Takze w czwartek wizyta i sie zobaczy co i jak mam nadzieje ze nie trzeba bd dlugo sie starać choc nie mamy cienienia bo 1 slodziaka juz mamy 😋
 
Lekarz potwierdzil ze to byla @ i mam obserwowac sie 2-3 mies bo moze byc tak ze albo wroci na stale @ albo znowu zniknie i jak cos to przyjsc za 2-3 mies. No chyba ze bd ciaza to dzwonic 😁 takze na luzie bez stresu mozemy sie starac
 
Lekarz potwierdzil ze to byla @ i mam obserwowac sie 2-3 mies bo moze byc tak ze albo wroci na stale @ albo znowu zniknie i jak cos to przyjsc za 2-3 mies. No chyba ze bd ciaza to dzwonic 😁 takze na luzie bez stresu mozemy sie starac
Ja byłam w czwartek. W sumie to samo. Lekarz mówił, że na dniach powinnam dostać @. Mówił, że miesiączki mogą być obfite i nieregularne. Zobaczymy co będzie:)
 
Ja byłam w czwartek. W sumie to samo. Lekarz mówił, że na dniach powinnam dostać @. Mówił, że miesiączki mogą być obfite i nieregularne. Zobaczymy co będzie:)
Mam brac jeszcze wapń magnez i cynk najlepiej zeby wydluzac okres lh bo moze sie skracac przez prolaktyne ktora wydluza czas do owulacji... zobaczymy bez spiny
 
reklama
@Amur co tam słychać? Ja dalej tego okresu nie doatałam. Znając życie przyjdzie dopiero za pół roku😃 Was dziewczyny przed okresem też tak bolały piersi i drażniły sutki? Nie jest teraz przyjemne dla mnie karmienie piersią, ale nie zrezygnuje bo chciałam karmić tak długo jak się da.
 
Do góry