reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP

@Amur co tam słychać? Ja dalej tego okresu nie doatałam. Znając życie przyjdzie dopiero za pół roku😃 Was dziewczyny przed okresem też tak bolały piersi i drażniły sutki? Nie jest teraz przyjemne dla mnie karmienie piersią, ale nie zrezygnuje bo chciałam karmić tak długo jak się da.
U mnie byl sluz plodny ale jakos wczesbie po @ i chyba przegapilam... od wczoraj plamienie znow... moze to znow @
 
reklama
Hej :) Mi się udało [emoji7] kończę 20 tc i już jestem po polowkowych [emoji12]
Gratuluję [emoji4] ile będzie różnicy między dziećmi?

ja niestety ciągle nie mam okresu po porodzie. To już 14 miesięcy i raczej się nie zanosi, więc przyjdzie mi jeszcze poczekać. Chciałam rok różnicy, teraz chciałabym żeby w dwóch latach różnicy się zmieściło [emoji85]
 
Gratuluję [emoji4] ile będzie różnicy między dziećmi?

ja niestety ciągle nie mam okresu po porodzie. To już 14 miesięcy i raczej się nie zanosi, więc przyjdzie mi jeszcze poczekać. Chciałam rok różnicy, teraz chciałabym żeby w dwóch latach różnicy się zmieściło [emoji85]
Dziękuję😍 To trzymam kciuki żeby się udało. Planowo ma być 14 miesięcy różnicy, termin mam na początek maja, chyba że młody, który rośnie jak na drożdżach postanowi wyjść w kwietniu ;)
 
Do góry