reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża dwuowodniowa jednokosmówkowa

U mnie w ciąży jednokosmówkowej dwuowodniowej stwierdzono różnicę w ilości płynów owodniowych, podobno jest na granicy ale w normie, chociaż to niby 1 stopień ttts. Czekam na konsultację z moim lekarzem i dodatkowo się umówiłam jeszcze z jednym prywatnie.
 
reklama
Witam drogie mamy!
Jestem w 14 tc. Ciąża dwuodwodniowa, jednokosmówkowa. Oczywiście między maluchami występuje różnica wzrostu. Narządy i przezierność też się od siebie różnią. Wiecznie słyszę na wizytach, że mam się nastawić na najgorsze. Czy nie ma kompletnie nadziei, że będzie dobrze? Dwóch lekarzy twierdzi, że pomiędzy dziećmi zaczął się rozwijać TTTS, lekarz prowadzący, pracujący w patologi ciąży, mówi o procesie zahamowania wzrostu u jednego z dzieci. Za dwa tygodnie idę na bardziej szczegółowe badania. Później w razie konieczności kierowanie do Łodzi lub do Gdańska. Czy któraś z mam była w takiej sytuacji? Może się podzielić swoją historią?
 
Do góry