reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża dzień po miesiączce ?

Misialinka93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Luty 2021
Postów
45
Witam,
Czy jest możliwość zajścia w ciążę dzień po miesiączce ? Cykle mam 26 dyniowe a okres zaczął mi się 12.10.2021. któraś z was może miała przypadek zajścia w ciążę zaraz po okresie ?
 
reklama
Witam,
Czy jest możliwość zajścia w ciążę dzień po miesiączce ? Cykle mam 26 dyniowe a okres zaczął mi się 12.10.2021. któraś z was może miała przypadek zajścia w ciążę zaraz po okresie ?
Moja znajoma zaszła w 3 dniu cyklu...
(Nawet jak zwykle masz określonej długości, nigdy nic nie wiadomo, dlatego kalendarzyk jest najbardziej zawodną metodą anty)
 
Nie wiadomo kiedy w tym cyklu nastąpiła owulacja, jest możliwe również zajście w ciążę podczas miesiączki. Na nasze cykle wpływa niestety bardzo wiele czynników :)
 
reklama
Do góry