reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża dzień po miesiączce ?

No zobaczymy , z tego co czytałam to różnie bywa, staram się nie nakręcać, ale pomału sama wyszukuje sobie objawy

Na tym etapie nie ma szans na żadne objawy. Objawy są dopiero kiedy jest hcg, a kiedy jest hcg to test/beta wychodzi pozytywnie. Ale te kilka dni po stosunku nie ma na to szans
 
reklama
Na tym etapie nie ma szans na żadne objawy. Objawy są dopiero kiedy jest hcg, a kiedy jest hcg to test/beta wychodzi pozytywnie. Ale te kilka dni po stosunku nie ma na to szans
Wiem o tym ale to chyba podświadomość tak działa jeślli na czymś bardzo ci zależy , do miesiączki jeszcze ponad tydzień wiec muszę się uzbroić w cierpliwość ( chociaż nie jest to łatwe) 😅
 
Wiem o tym ale to chyba podświadomość tak działa jeślli na czymś bardzo ci zależy , do miesiączki jeszcze ponad tydzień wiec muszę się uzbroić w cierpliwość ( chociaż nie jest to łatwe) 😅
Witaj, i jak tam przyszła miesiączka ? Ja od 3 dni mam straszne gazy wzdęcia i ćmienie w podbrzuszu
 
Do góry