reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża dzień po okresie

Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
4
Witam dziewczyny jestem tu nowa acz kolwiek mam problem.. Mianowicie współżyłam z mężem dzień po okresie do końca... Cykl ma zazwyczaj co 28 jeden dzień nieraz szybciej nieraz dzień później miesiączkę mam 5,6 dniowa a tu moje pytanie jest takie prawdopodobieństwo że jestem w ciąży.. Moje obawy to dzisiejszy brak okresu jestem tak opuchnieta w pochwe że nie umiem wsadzić nawet tam palca ( przepraszam za słownictwo) widoczne żyły na piersiach I piersi są obrzmiale czy jest szansa że jestem w ciąży dodam że mam już dziecko 3 letnie i porinilam już 4 razy nie chce się schizowac że może się udało mieliśmy przerwę prawie 2 letnia dziękuję za wszystkie odpowiedzi serdecznie pozdrawiam ❤️
 
reklama
Zrobię jutro rano acz kolwiek martwię się że wyjdzie negatywny bo przy Każdej ciąży test dopiero wychodził 3, 4 dni po spodziewane miesiączce. Sama głupiej bo takie objawy jakie wymieniam miałam przy pierwszej ciąży a teraz schizuje że może sobie wmawia jest to możliwe że wszystko tam na dole by się tak sciasnilo że moz miał problem wejść
 
Myślę ,że troszkę się nakręcasz , mało prawdopodobne abyś miała owulacje dzień po @ , ale i takie przypadki się zdarzają ,choć jak piszesz masz regularne cykle ,więc owulacja też raczej powinna być koło 14 dc
 
Do góry