reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, hashimoto

Dołączył(a)
3 Listopad 2016
Postów
8
Witam. Mam 21 lat, planuje dziudziusia... Powinnam dostać @ 7.09.. niestety w dalszym ciągu jej brak, choruje na Hashimoto (lecze się od 2 lat) zrobiłam 4 dni temu test Ale był ujemny. Mam lekko nabrzmiale piersi, często wieczorami na zapach jedzenia mnie mdli, boli mnie czesto glowa, i pobolewa mnie podbrzusze I mam lekko twardy brzuch ‍♀️.wiem,ze Wy Kobietki nie jesteście lekarzami, chcialam tylko zapytac czy któras z was to przechodzila.... Pytanie typu czy jakaś z Pań Choruje na Hashimoto i czy ciężko jest zajść w ciążę z tą chorobą.. Bo czytałam,że jest ciężko:/
 
reklama
Poszłabym na Twoim miejscu na bete , jeśli masz regularne cykle , i tyle dni się spóźnia , skoro leczysz i jesteś pod kontrolą lekarza ,to nie powinno być aż dużego problemu , nie wiem jak to jest jak się ma hasimoto przed zajściem ,ale moja koleżanka dowiedziała się że to ma ,będąc na samym początku ciąży , a teraz minął jej termin porodu ;)
 
Witam. Mam 21 lat, planuje dziudziusia... Powinnam dostać @ 7.09.. niestety w dalszym ciągu jej brak, choruje na Hashimoto (lecze się od 2 lat) zrobiłam 4 dni temu test Ale był ujemny. Mam lekko nabrzmiale piersi, często wieczorami na zapach jedzenia mnie mdli, boli mnie czesto glowa, i pobolewa mnie podbrzusze I mam lekko twardy brzuch ‍♀️.wiem,ze Wy Kobietki nie jesteście lekarzami, chcialam tylko zapytac czy któras z was to przechodzila.... Pytanie typu czy jakaś z Pań Choruje na Hashimoto i czy ciężko jest zajść w ciążę z tą chorobą.. Bo czytałam,że jest ciężko:/
Ja mam Hashimoto udało się w 2 cyklu ale z 3 miesiące wcześniej brałam prenatal uno
 
A długo się Pani starała o dzidzie?
W lutym 2018 zaszłam ale niestety w 9tc serduszko przestało bić, przyczyna nieznana. W następna ciąże zaszłam dopiero po roku starań. Już straciłam nadzieje bo byliśmy po 3 cyklach stymulowanych clo do tego moja rezerwa jajnikowa poniżej 1;/ zmieniłam endokrynologa-ginekologa bo okazało się ze do tego wszystkiego moje hormony nie były dobrze unormowane ;/ zaszłam po pierwszym cyklu po zabiegu sprawdzenia drożności jajowodu (hsg) oraz zmianie dawki eutoryxu. Obecnie 23 tc
 
Ja mam Hashimoto bez problemu zaszłam w 2 ciążę które odnosiłam i mam dwójkę zdrowych dzieci miałam 1 poronienie i w 1 cyklu po poronieniu zaszłam w 3 ciążę .Więc akorat u mnie Hashimoto nie wpływa na zajście w ciaze
 
W lutym 2018 zaszłam ale niestety w 9tc serduszko przestało bić, przyczyna nieznana. W następna ciąże zaszłam dopiero po roku starań. Już straciłam nadzieje bo byliśmy po 3 cyklach stymulowanych clo do tego moja rezerwa jajnikowa poniżej 1;/ zmieniłam endokrynologa-ginekologa bo okazało się ze do tego wszystkiego moje hormony nie były dobrze unormowane ;/ zaszłam po pierwszym cyklu po zabiegu sprawdzenia drożności jajowodu (hsg) oraz zmianie dawki eutoryxu. Obecnie 23 tc
Dziękuję Bardzo za informację.. I gratulacje :)
 
reklama
Ja mam hashi i niedoczynności obecnie jestem w ciąży. Czy trudno zajść co prawda specjalnie sie nie staraliśmy i postawiliśmy na los co ma byc to będzie ale 3 lata sie nie zabezpieczalismy i nic sie nie zadzialo az tu nagle bam [emoji6]
Moja przyjaciółka ma hashi i niedoczynności i obecnie jest w 3 ciąży a każda ciąża juz po diagnozie tarczycy.

Warto suplementowac witaminy i wdrożyć diete [emoji6] podejrzewam że to u mnie zadziałało.
 
Do góry